Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek ilyen fázosak az...

Miért lettek ilyen fázosak az emberek?

Figyelt kérdés
Amikor gyerek voltam még kemény telek voltak kemény fagyokkal mégsem panaszkodtak ennyit az emberek mint manapság amikor tél közepén is bőven plusszok vannak, mégis mindenki folyton fázik.
2020. febr. 13. 17:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Munkámból kifolyólag sok emberrel találkozok országosan és ebből szűrtem le ezt a természetesen szubjektív véleményt. De akkor lehet csak nekem van ezek szerint ez a tapasztalatom. Ez is egy hasznos válasz köszönöm.
2020. febr. 13. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:
A vérkeringés átalakul az emberben egy idő után, az erek nem úgy működnek, ahogy. Másabbak az emberek tűrőképessége.
2020. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol baromi melegre van fűtve, ha van hőmérő, látszik, hogy simán 25 fok fölé. Irodák, iskolák, lakások.

Ettől az embereknek szerintem simán eltorzul a hőérzékelésük.

2020. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!