Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről, aki kommunistának vallja magát és hisz ebben az eszményben, szívesen beszélgetnétek vele?

Figyelt kérdés
Ami nem feltétlenül azt jelenti, hogy sztálinista vagy maoista, csak egyszerűen radikális balos és antikapitalista.
2020. febr. 13. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Most ez olyan dolog, hogy ha lenne közös témánk, akkor lehet, hogy arról beszélgetnék vele. Nyilván a szélsőséges nézeteire nem lennék kíváncsi.
2020. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kinek mi a szélsőséges. Ez tök relatív. Számomra mondjuk a fizetős egészségügy és a fizetős oktatás szélsőséges.
2020. febr. 13. 17:27
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Hát veled biztosan nem szívesen beszélnék :D
2020. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mivel abszolút nem értek vele egyet, nem keresném a társaságát, se a lehetőséget, hogy beszélgessek vele.
2020. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha kapitalista ideológiába hinne az jobb lenne? Mitől lenne jobb?
2020. febr. 13. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármit vall, ha radikális, nem érdekel, mit mondana.

Amúgy a példáiddal egyetértek, vagyis nem zavar, ha valami fizetős.

2020. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ez a valaki magára erőltet egy ilyen szerepet hogy különlegesnek tűnjön, különcnek mert most az a divat. Egyébként senkinek a véleménye és nézete nem érdekel ha apolitikáról van szó, úgyhogy nem kizáró ok, ha nem ez a téma nála, ha meg igen akkor ugyanúgy unom az összeset nem csak a kommunistát.
2020. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a szélsőséget, hogy ami mondjuk USAban van azért szélsőséges, mert ha eltöröd a kezed és nincs semmi pénzed, akkor nem fognak rajtad segíteni, mert ott teljesen fizetős minden, ez embertelen. Ez számomra szélsőséges. Mérsékelt az lenne, ha állami kézen maradnának vagy USA-ban is állami kézbe kerülne és abba csomó pénzt beleölnének és mindenki ugyanolyan jó szolgáltatást kapna, mind egészségügybe, mind oktatásban. Ez humánus és mérsékelt elképzelés.
2020. febr. 13. 17:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a rabszolgás is? :-D
2020. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én csak elkezdtem érdeklődni a politika iránt és lett egy világnézetem. Kisebb koromtól kezdve egalitárius alapú nézeteim voltak és régebben is igazságtalannak tartottam azt, hogy vannak szegények, nyomorgók. Persze a "szocializmusnak" mondott rendszer se oldotta meg ezt a problémát, de tanulni kell a hibákból és azt kijelenteni, hogy a kommunizmus megvalósítatlan és csak autoriter lehet, olyan mintha azt mondanám, hogy a kereszténység is megvalósíthatatlan, mert mennyi keresztes háború volt és lehetne a Jézust utálni ezért, mint most Marxot. Amúgy én keresztényi értékeket is ugyanúgy vallok.
2020. febr. 13. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!