Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is megörültök mikor sikerül...

Ti is megörültök mikor sikerül egy nőneművel beszélgetnetek?

Figyelt kérdés
Felülmulhatattlan boldogság jár át hogy valami történt megmozdult valami
2017. aug. 20. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem... Nem mindenki bálványozza őket úgy mint te..

De azért sok sikert velük.

2017. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem akarom tudni, hogy pontosan mi mozdult meg...
2017. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én minden nap beszélgetek nővel. Örülök,hogy boldoggá tesz téged, és is örülök, hogy vannak nők. Bárcsak mindenki boldog lenne. :)
2017. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire örülsz, csak mert beszél veled egy nő? Szállj fel egy buszra, majd ülj be egy öreg néni mellé, nagy eséllyel elkezd veled trécselni és elmeséli a fél életét, akkor hogy fogsz örülni :D
2017. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretek velük beszélgetni, de nem sűrűn szoktam, ahogy pasikkal se. én elvagyok egyedül, barátnőm sincs és nem is akarom hogy legyen..más dolgok tesznek boldoggá az életben. Az komoly lelki betegség tünete, ha ezt váltja ki belőled, ha végre rádír egy lány..
2017. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én alapból 10000-el pörgök, ha ez még rákontráznak, akkor már elszállnék :D

elég sok lánnyal, nővel beszélgetek nem érzem akkora extrának, tök jól eltudunk beszélgetni

2017. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is feldob, ha egy számomra vonzó nő szóba áll velem. Ez éves szinten 1-2 alkalommal fordul elő. De aztán sokkal lehangoltabb vagyok amikor rájövök, hogy amúgy semmi esélyem náluk.
2017. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sikerül? :D Naponta beszélek a női ismerőseimmel, kollégáimmal, barátaimmal. Nem valami külön lények, csak emberek ők is, nem kell ennyire idealizálni senkit.
2017. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!