Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak itt a...

Szerintetek vannak itt a gyakorin olyan emberek akik több néven is futnak? Ha igen az miért jó nekik?

Figyelt kérdés
Én leveleztem már több lánnyal is itt,de szerintem valójában inkább egy lánnyal leveleztem.Legalábbis én úgy érzem.Mi értelme több néven is regisztrálni?Vagy ugyanaz a személy miért állít magáról mindig mást?Ti értitek ezt?
2020. febr. 14. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mi a jó abban, ha valaki másnak adja ki magát, csak mert azonos a százalékunk? Írok valamit, és más reagál az én nevemben, mintha azt ő írta volna.


Nagyon sok beteg, unatkozó ember van sajnos az oldalon.

2020. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Első vagyok megint csak közben lepontoztak...


:D


Bocy, de amúgy nemtökmindegy? Ha komolyabb akkor keresel úgyis más csatornát ahol jobban lehet beszélgetni, ha meg nem komolyabb akkor nem mindegy? Ha ez a heppje akkor csinálja

2020. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocy helyett bocsi :)


Amúgy meg bár velem levelezne pár lány, mit érdekelne hogy ugyanaz-e mind... :D

2020. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2

Szánalmasan gyerekes vagy.

2020. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 miért? Nincs benne válasz vagy nem erted a viccet?
2020. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ha neked az emberek félrevezetése vicc, bocsi, de azzal nem tudok azonosulni.

2020. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pontosabban leveleztem kb.5 lánnyal,abból 4 ugyanaz volt és egy volt tényleg más:)Egyik nap még 20 éves volt a lány akivel leveleztem,másnap már 21 két nap múlva 24 stb.:)
2020. febr. 14. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 a vak is láthatja hogy 10% különbség van, nem lehetek az első. Ez nem félrevezetés hanem vicc, humor. Megértem hogy nem érted és túl komolynak gondolod az egész témát, ezért nem tudsz felülemelkedni. Esetleg azt is el tudom képzelni hogy valami negatív saját tapasztalatod van benne

De hogy miért gondolom hogy tökmindegy?

Adott egy anonimizált oldal, ahol az esetek 99%-ában nincs odairva hogy ki ir. Te beirod hogy "A" valaki meg beirja hogy "bocs, javitom B-re" csak mert ugyannyi a %a.

Egyrészt a százalék idővel elmozdul, tehát ha nem túl hevesek a reakcióid akkor helyre fog állni az igazság nagy rendje mert neki mas százaléka lesz egy év mulva mint neked, igy triviális lesz hogy kummantott - ahogy én is az #2 irasommal. Igazából ezt akartam kidomboritani.

Ha meg túl heves vagy és azonnali igazságot követelsz akkor is ott van hogy anonim az egész. Mind ő, mind te rejtve maradtok, akár jó a tanács akar rossz.

És a kérdező megvmegismer több szempontot, ami alapvetően mindig jó. Jobb több szempont alapján döntést hozni mint egyetlen vélt vagy valós "igazság" alapján


Kedves kérdező! Őszintén ajánlom, ha komolyabban szeretnél ezekkel a lányokkal kapcsolatba kerülni akkor vidd át a beszélgetést más csatornára, ahol esetleg videochat is lehet. Ott majdnem egyértelmű lesz hogy egy lány vagy több :)

2020. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan nem értem, akit ennyire zavar miért nem vállal be egy kicseszett nicknevet. Attól még senki nem fogja tudni ki vagy..
2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is mindig ugyanazok találnak meg, csak természetesen férfiak. Aztán utólag vagy párszor már a beszélgetés alatt összeállt a kép. Lehet, hogy egymással beszélgettünk. :)))
2020. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!