Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak és gonoszak az emberek? Főleg itt, gyakorin.

Figyelt kérdés

Feltesz az ember egy kérdést, és midig lesz olyan aki beletrollkodik, vagy...

nincs igaza a kérdezőnek, rosszul látja a dolgokat, olyan szinten lehordják meg "veszekednek" rá, hogy rendesen rossz olvasni. Miért nem lehet szépen megmondani a dolgokat?



2018. nov. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kérdező öt oldalon keresztül sem érti meg hogy vele van a baj? xD

Igen, a normál ember ilyenkor feladja már magát, és jól lehordja a kérdezőt, hátha megérti (persze nem).

Vagy már ha eleve olyan kérdést tesz fel ami rasszista, alpári, vagy kőbuta megnyilvánulás. Miért legyek jó fej egy ilyen emberrel?

2018. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

először is, nem mindenki ugyanolyan

a másik, tételezzük fel, hogy normális, másokra nem sértő vagy flegma kérdést tett fel, és már az első válaszoló durván, kioktatóan válaszol, és így folytatja a többi

ez így oké?

2018. nov. 15. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
mert a sátán fattyai, jól, jegyezd meg!
2018. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
42% ezt nevezem rövid
2018. nov. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent komolyan venni. Ezen az oldalon bármi lehet hazugság és színjáték. Jó ha nem veszed komolyan sem a kérdéseket sem a válaszokat...
2018. nov. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek rohadekok. En is szoktam bunko lenni de azokkal akik masokkal bunkok. Igazsagot teszek. Amolyen gyakoris batman vagyok.
2018. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, a magyar emberek alapvetően bunkók


2, rengeteg frusztrált, boldogtalan ember itt éli ki magát


3,a másodikhoz kapcsolódik a 3. is: az itteni emberek zöme nem segíteni akar, hanem megcsillogtatni a nem létező tudását


az utóbbi időben rengeteg témában írtam ki kérdést utazástól a fényképezésig


fotózás témában is ugyanez van: technikai jellegű kérdésre nem tudtak válaszolni (feltételezem mert nem értettek hozzá), viszont belekötöttek pl a kompozícióba, vagy fél oldalas litániát írtak arról, amire nem is voltam kíváncsi.


ha utazásról teszek fel kérdést, ugyanez: lecsesz azért, h hogy képzelem h pont oda megyek, miért ekkor, jaj biztos azért írtam ki a kérdést, mert elvitetném magam ingyen stb.


nem normálisak.


"aki beletrollkodik, vagy..."


sztem pont h többsége nem troll, hanem komolyan ilyen ember, és ez ijesztő.

2018. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!