Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak jobban megbecsülik...

A férfiak jobban megbecsülik az anyagi dolgokat, amikre spórolni és amikért fizetni kellett, mint egy barátnőt, aki kvázi ingyen van?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan dolgokra gondolok, mint egy laptop, számítógép, tévé vagy autó.

Tapasztaltatok olyat akár párkapcsolatban, akár családban vagy baráti körben, hogy egy használati cikk meghibásodása érzékenyebben érintette a férfit, mint a párjával történt rossz dolgok (sérülés, betegség, valaminek az elvesztése)?



2020. jan. 24. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam ilyet, de egyrészt mindkét nemnél, másrészt az ellenkezőjét is tapasztaltam mindkét nemnél, úgyhogy nem jelenteném ki, hogy "a férfiakra" ez igaz.
2020. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én nőkkel tudnék inkább példát, férfival nem nagyon.
2020. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mirol van szo konkretan, mert azert a parom influenzaja nem erintene olyan rosszul, mint egy 300 ezer forintos kiadas egy uj laptopra. (Bar en no vagyok, de szerintem ez forditva is igaz, a parom reszerol.)

Ha valami nagyon sulyos serulesrol, betegsegrol beszelunk, ami akar vegzetes is lehet, vagy siman csak hosszan tart, akkor mas lenne a helyzet, nem ismerek olyan ferfit, akit ebben az esetben jobban erdekelnenek a holmijai.

2020. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy nő miért lenne ingyen? Nem, nem a qrvákról beszélek. Egy nőért általában küzdeni kell, udvarolni kell neki, időt kell szánni rá, segíteni kell neki ott ahol tudsz, a gondját kell viselned. Ez korántsem "ingyenes" dolog. Időt, energiát és munkát kell fektetni egy kapcsolatba, ez legalább akkora érték, mint a pénz, ha nem nagyobb!
2020. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Barátnő soha nincs ingyen. Amúgy hülyeség amit írsz.
2020. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem ismerek egy ilyen embert sem, aki bármely tárgyát jobban megbecsüli, jobban szereti, mint a társát.
2020. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy hülyeséget kérdeznék. Vannak, akik úgy gondolkodnak, hogy a csaj megy, a laptop marad (lásd szakítás).


Mondok egy példát, hogy konkretizáljak.


Autóbaleset, nem önhibából. Kocsi menthetetlen, a lánynak csonttörése van, de nem kell kórházban maradnia, csak hetekig fájdalmai vannak, a fiúnak zúzódása lett. Soha egy szóval nem mondja hogy aggódik a párjáért, az autó elvesztése jobban megviseli, mint a tény, hogy a lány könnyen meghalhatott volna.

2020. jan. 24. 10:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mindent megbecsülök, mert megdolgoztam érte. Barátnőm nincs de olyan sose kellett aki "ingyen" lett volna. Szerintem izgalmas elcsábítani egy nőt. Az én fejemmel ez amúgy hardcore nehézségi szint.
2020. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

A leírt szituációban teljesen el tudom képzelni, hogy az autóért aggódjak. Ha mi ketten megúsztuk kisebb sérülésekkel, akkor magunkért mit stresszelnék ezután? Inkább örülnék, hogy csak ennyi bajunk. A kocsi viszont oda, az meg egyértelműen negatív.

2020. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha bele gondolok:


A laptopom 10+ éves, és még mindig működik.

Az asztali gépem 8-9 éves, és még mindig velem van.

A telefonjaim 3-5 éveket is kibírtak, a mostanit is 3 éve vettem.

A régi TV-nk még gyerekkoromból van és működik.


A kapcsolataim meg max 1 évig tartottak :D

2020. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!