Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekkorban kötődött...

A gyerekkorban kötődött barátságok szinte törvényszerű, hogy felbomlanak? 27/N

Figyelt kérdés
27 éves felnőtt nő vagyok 4 gyerekkori barátságom volt mindegyik a gimnáziumból valók.Kb egy évvel ezelőtt kezdődött , hogy szépen lassan leépültek a barátságaim.Az egyik gyermeket szült, szétment a párjával azóta depressziós.Probáltam neki segíteni de hajthatatlan.A másik megsértődött rám egy elég jelentéktelen mondvacsinált dolgon.A harmadikkal telefonon tartjuk a kapcsolatot bagyon ritkán beszélünk, mert rengeteget dolgozik.A negyedik szintén munkára hivatkozva nagyon ritkán ér rá eltávolodtunk.Még csak annyi h egy nehéz szakításon vagyok túl , ami nagyon megviselt.Hangulatilag mindegyikkel normálus voltam, ha valami gond volt probáltam értelmesen megbeszélni.Sokat segítettem a barátaimnak úgy érzem önzetlenül, de besokkaltam, úgy érzen efyiknek sem voltam/vagyok fontos.Én folyton adtam segítettem ha baj volt visstafelé meg alih alug kaptam valamit.
2020. febr. 14. 23:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még leírni, hogy természetesen nem vagyok hibátlan de úgy érzem a barátságaimba bele adtam rendesen.Egyiket sem hanyagoltam, mikor volt párom akkor sem.
2020. febr. 14. 23:12
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező érvényű de változik minden, a világ és az emberek is. Ti is. Van olyan baráti kapcsolat ami többet is kibir, van ami kevesebbet. Fogadd el :)
2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de mindenféle barátságban el tudnak távolodni egymástól. Főleg a távolság miatt.
2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én szerintem sokat, változtam pozitív irányba.Távolság nincs köztünk konkrétan a 4 /2 baratnőm 15 perc távolságban lakik tőlem.Nyitott vagyoj szivesen hívom megyek át hozzájuk vagy ők us jöhetnek hozzám.
2020. febr. 14. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csak rajtad múlik sajnos
2020. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ijesztő , hogy a komplett baráti társaságom lekopott.Jelenleg párom sincs normálus, kedves lánynak tartom magam mégus mi lehet a baj?Szeretnék új emberek felé nyitni úgyhogy mist negyek egy edzős csopirtba hátha találok új barátokat:/
2020. febr. 14. 23:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elgépeltem picit a szöveget.
2020. febr. 14. 23:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon múlik, mennyi időt töltötök együtt, mennyire láttok rá egymás életére. Mert ha élőben nem találkoztok, azt nem lehet írásban, vagy telefonon pótolni. Ahogy telik az idő, az igényetek is csökken egymásra, elszoktok.

Arról nem beszélve, milyen kellemetlen meglepetéseket tud okozni az az ember, akivel gyerekként együtt játszotál. Nekem tizenöt év barátsága ment a kukába, mert megpróbált kikezdeni a párommal. Az utolsó ember volt, akiről gondoltam volna.

2020. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem lenne igényem több találkozóa .Illetve figyelembe veszem h nyilván már nem a gimiben vagyunk.Nekem most épo nincs párom, többieknek van.Persze mindenku fáradt, sok a munka a párjuk az első ezt értem.De mégis nagyon kellemetlen h így kulon váktunk.
2020. febr. 14. 23:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Én senki párjára nem mennék rá az tabu meg nem is ilyen vagyok.Nekem fontis a barátság de úgy látszik nekik nincs rám igényük.El kell engednem őket sokat probálkoztam felesleges.
2020. febr. 14. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!