Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálom ezt?

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Céltudatos vagyok, mindig vannak céljaim. Mindig csak arra gondolok, hogy de jó lesz már amikor majd ez és ez meglesz stb. De amikor már épp a célegyenesben vagyok elkezdek kattogni, hogy mégsem jól döntöttem és megnehezíteném a saját életem!? Pl. 1 ev utan atmegyek levelezore egyetemen. Eddig is ezt akartam. Utolso félevem nappalin, de most mégis elgondolkozom hogy miért is akarom ezt? Vállalkozó szeretnék lenni 4 éve. Végre elértem odáig, hogy júniustól ez sikerülne, most azon kattogok, hogy mi van ha mégsem jó ötlet? Ha inkább alkalmazottként maradnék dolgozni. Kommentben folytatom..

2020. febr. 17. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Eddig teljesen biztos voltam benne, hogy jövedelmező lenne a vállalkozásom, többet kapnék mint most, hisz még hallgató vagyok így csak érettségis fizetést kapok. (150e) most elkezdtem ezt is túlgondolni..

Már annyira unom saját magam, nem tudom miért csinálom ezt mindig mindennel, még a legapróbb dologgal is.

2020. febr. 17. 19:56
 2/2 anonim válasza:
valoszinű h a környezeted nem erősit meg eléggé abban amit akarsz.. főleg a szülök tudnak nagyon kihatni. Sajna az én szüleim se támogattak soha semmibe és midnig ugyéreztem h ha önáloan csinálok valamit akkor majd poruljárok. de nem jártam... sőt bizonyitottam magamnak számtalanszor h képes vagoyk dolgokra amire a környezetem szerint nem.... én nem vagoyk benne biztos h saját magaddal csinálod ezt, gondolkozz el rajta hoyg ha a környezetednek mondod a terveid ők miylen reakciokat adnak, mennyire vannak melletted. szerintem inkább innen ered a dolog..
2020. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!