Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálom ezt?

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Ha gépezek és kimásolok valami linket vagy szöveget akkor nem azt csinálom mint a legtöbb ember,hogy ott marad a szöveg ha ctrl+v-t nyom.Már évek óta azt csinálom,hogy ha kimásolok valamit akkor utána kimásolok egy .-ot vagy egy / jelet vagy egy = jelet a linkből,hogy ne maradjon ott a szöveg vagy a link.De sokszor akkor is csinálom,hogy ha nem is másoltam ki egy linket vagy egy szöveget,csak megszokás.Miért csinálom ezt?Más is csinálja ezt?Hogyan ne csináljam ezt?:D

2018. júl. 25. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
hol ne maradjon a szöveg vagy a link? nem igazán értem :D
2018. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2x olvastam el, de lövésem sincs, hogy miről van szó.
2018. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl.Hogy ha kimásolok egy linket és utána beillesztem valahova majd,hogy ne legyen benn a másolóba,kimásolok egy = jelet.:D
2018. júl. 25. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt vágólapnak hívják :)
2018. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Biztos félsz, hogy rossz helyre küldesz egy linket. Fő a biztonság! :) Micsoda tudatalatti!
2018. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább kényszernek érzem,hogy muszáj lesz csinálnom.:D
2018. júl. 25. 22:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg ha leírok egy mondatot akkor is ezt csinálom
2018. júl. 25. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
És tényleg nem lehet, hogy annyifelé írogatsz, hogy félsz nehogy a főnöködnek, vagy családtagnak menjen amit egy barátodnak írtál volna mondjuk? Szóval, hogy ennyire másjellegű témákat vagy egész más stílusban megfogalmazott szövegeket írsz és annyira félsz, hogy egy fel nem vállalt oldaladat látják meg?
2018. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!