Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges úgy megundorodni,...

Lehetséges úgy megundorodni, besokallni egy tevékenységtől ha sokat csinálom, mint egy ételtől ha hányásik zabálom magam?

Figyelt kérdés
Nos sajnos ágybanfekvő beteg vagyok, és más híján filmezek hogy ne unatkozzak, néhány híján 2500 filmet és majdnem 700 sorozatot néztem végig és most úgy érzem besokalltam, abszolút nincs kedvem egy filmhez vagy sorozathoz sem, még azokhoz sem amiknek nagyon vártam az új részeit.

2019. febr. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

En szállodában voltam szobaasszony.

Megutáltam az ágyneműhuzást.


De sztem ha agyilag eleget mozgatna vmi azt nem lehet megunni. Mi pl konyveles, mindig tudnod kell a friss torvenyeket stb vagy programozas.



Amennyi idod van ne pocsrkold. Ekkora befektetessel már weblapokat fejlesztenéla kormanynak

2019. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Igen. Én amikor ügyfélszolgálatos voltam, megutáltam a telefonálást. Vagy amikor egész nyáron paprikát szedtem, egy évig rá se bírtam nézni.
2019. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehet besokalni, de arról is szó van az esetedben, hogy be vagy tárva és ágyban fekszel (ezért IS vannak a rossz érzések). Én pl nyűgös vagyok, kedvtelen, bánatos, ha nem hagyom el a lakást.


Szóval ez a két dolog van benned is.

2019. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!