Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Számít a népszerűség?

Számít a népszerűség?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem a középiskolát, és fél évig nem voltam itthon. A barátaim akik eddig csöndesek, visszahúzódóak voltak, bekerültek(ezzel együtt én is) a "menő" társaságba. Most már isznak, cigiznek, minden buliban mással kavarnak, hazudnak a szüleiknek. Én viszont nem kedvelem ezt az életmódot, viszont amikor azzal dicsekednek, hogy xy írt nekik snapchaten, vagy akárhány követőjük van instán, meg mindenkiveé jóba vannak(ezt mondjuk sokszor megjátsszák, mert utána nekem beszélik ki őket) akkor nekem kicsit rosszul esik, hogy én nem vagyok ilyen népszerű, és úgy érzem, hogy én nem vagyok olyan értékes mint ők. Számít valamit ez felnőttként, a jövőben, vagy csak középiskolában? Mielőtt még azt hinnétek, én se vagyok olyan visszahúzódó, de megválogatom a barátaimat, és én nem szeretem magam holtrészegre inni minden hétvégén.

2018. márc. 29. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat,középsuliban annyit,hogy a menők talán lenéznek majd,ha nem vagy olyan mint ők,de kb ennyi. Ugyan,azt hiszik,hogy ez vagy az menő,de ez csak nézőpont kérdése. Szerintem nem az,szerintük igen,a lényeg,hogy te jól érezd magad és ha velük nem vagy az,akkor ne kövesd ezt az életmódot. Nem lesznek attól többek,mert x ember követi avagy y csajt vittek ágyba. Ezt csak ők képzelik.
2018. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez szimplán annak a jele hogy intelligensebb vagy náluk

Ezt kutatások bizonyították már, hogy az intelligens embereknek általában kevesebb barátaik vannak, mert megválogatják azokat

2018. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mádár0218 ***** válasza:

"Népszerűség" jófejet éljátszni, a nagy menőt, lehúzni másokat, én kb ezt látom középsuliban.


Ne szomorkodj a cigi és ivással szerintem nincs baj csináljanak magukkal amit szeretnének az mindenki saját dolga, de jó pofizni és kibeszélni másokat nagyon nem ***.


Jobb ha vannak biztos barátaid, mint hogy Népszerűséged körül olyan emberek gyűlnek össze akik maszkot viselnek


Felnőtt életre tekintve nem okoz semmit, majd elmúlást may

2018. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*lemaradt*

És hogy ők megválogatják a szavaikat, ezért nem beszélnek annyit

Míg akik kevésbé intelligensek őket nem érdekli mit mondanak sokszor, csak mondjanak valamit

Nem gondolják át pontosan amit mondanak hogy mi lesz rá a válasz, hogy esetleg hülye helyzetbe hozzák-e magukat, csak kimondják amit gondolnak

2018. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A boldogsághoz nem számít.

De nagyon hasznos tud lenni, és sokra tudod vele vinni.

Például ha sok a barátod, akkor pl. Munkát is adhatnak neked, meghívnak helyekre, ahol rengeteget lehetőséged van: Megismerni még több embert, akik között lehet jó haver, vagy barátnő.


"és úgy érzem, hogy én nem vagyok olyan értékes mint ők"

Ugyanolyan értékes vagy. A népszerűség elérése csak annyi hogy nagyobb a szád, határozottabb vagy és közvetlenebb, és jó a humorod. Ennyi szinte elég is hozzá, és már mennek is hozzád az emberek.


A snapchat, meg ilyenek le van szarva. Az a lényeg hogy a sok barátnak, népszerűségnek hasznát tudod venni, jobb mintha nem lennének.

2018. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Most már isznak, cigiznek, minden buliban mással kavarnak, hazudnak a szüleiknek."

Ez 14-15 évesen rohadt nagy gáz és nem menő.


"xy írt nekik snapchaten, vagy akárhány követőjük van instán, meg mindenkiveé jóba vannak"

Írt nekik a 20 kilós páwahgyerekh? Biztos értelmes dolgokat...


"nem vagyok ilyen népszerű, és úgy érzem, hogy én nem vagyok olyan értékes mint ők."

Értékes? A barátnőid szimplán kis tiniriba_cok ember...

Bazz minden buliba mással kavarni és az érték hogy kerülnek egy kontextusba?


Összefoglalva: Ez nem menő. Nem menő 15 évesen részegre inni magad (pláne egy lánynak), nem menő minden buliba mással kavarni (kis ribik), nem menő a Snapchet és Instagram sem. Én a helyedben távol maradnék ettől a közegtől mert egy normális ember szemében ez nem normális. Értékről nincs értelme beszélni ilyen embereknél mint a barátnőid és azok akikkel beszélgetnek.

Sokszor látom az utcán a mai fiatalokat és szörnyülködök (22 évesen LoL), borzalmas a beszédstílusuk, a viselkedésük, a ruházatuk.

Tartsd távol magad ettől a közegtől, hidd el jobban jössz ki belőle a végén.

Mielőtt valaki elkezdené, nem, nem vagyok irigy, középiskolában folyamatosan megtaláltak ezek a tinipitsák úgy kellett levakarnom őket mert nem bírtam elviselni az együgyűségüket, butaságaikat. Izmos vagyok, talán jóképű is, biztos irodai állásom van tűrhető fizetéssel, évek óta kapcsolatban élek, akik anno ilyen népszerűek voltak, most valahol a panelrengetek mélyén tengetik napjaikat füvezve és piálva.

2018. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Whitewolf19 ***** válasza:

Én is 22 éves vagyok... de nem tudom felérni épp ésszel amit látok.. az a viselkedés.. ahogy a szülőkhöz állnak és egymáshoz..

Teljesen reményt vesztett dolog... hogy némely szülő.. akinek idejét gyereknevelésre kéne fordítani és jó példát mutatni inkább okos készülékeken függ..

Válogasd is meg az embereket.. azokat akikre igazán számíthattok.. snapchat.. instagram... nem is rendelkezem vele..

Értékes az az ember.. akiben belül több van.. és azt nem ilyen külsőséges oldalakon lehet megmutatni.

Én se voltam a legnépszerűbb soha.. de ha valaki értelmesen leült beszélgetni.. vagy együtt edzettünk kitartóan.. azzal tiszteltük egymást.. és segítettük ha úgy van.

2018. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igazabol az zavar, hogy a legjobb baratnpm eddig tok rendes volt, most meg o is ilyen lett, hanyagol, nem mond el dolgokat, es inkabb a menobb emberekkel van mint velem, es ez 9 ev baratsag utan nagyon faj, foleg hogy amikor neki volt baja az en barataimmal meg is szakitottam parral a kapcsolatot, mert buta voltam es azt hittem ha nrm teszem, elveszitem
2018. márc. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!