Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rosszindulatúak a nők...

Miért rosszindulatúak a nők egymással ennyire (gyakran még a barátaikkal is)?

Figyelt kérdés

Ez a folyamatos áskálódás, pletyka, egymásnak keresztbetevés, a megszégyenítő viselkedés az udvartartással körülvéve, a hiszti, a kényesség és a sértődés minden poénon és minden szaron... Annyira undorító számomra az egész. Sosem éreztem jól magam egy ilyen társaságban. Nem arról van szó, hogy csak engem kezdtek ki, hanem hogy folyamatosan van valami, ami miatt le kell menni gusztustalan véglénybe és bebizonyítani, hogy a másik semmit sem ér a szemükben.


Biztos vannak normális nők, jelenleg 20% ez az arány az ismeretségi körben, ők is inkább vagány, fiús csajok.


2020. febr. 18. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanezt látom rengeteg pasinál.

Sok ember azt hiszi, ő csak akkor lehet "jó", ha a többiek "rosszak".

2020. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A pasik is. Sőt, ők még a tetlegességtől se riadnak vissza.
2020. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként úgy gondolom, hogy irigység, féltékenység,sértődöttség.
2020. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztöneik rabszolgái.
2020. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyenek, ők csak akkor érzik magukat értékesnek, ha másokat megpróbálnak virtuálisan maguk alá húzni, Kérdező által leírt viselkedéssel. Szenvednek, kisebbségi komplexustól.
2020. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nem tudom erre a választ, mert én nem ilyen vagyok.

Mindenkit egyformán utálok, de soha nem szoktam keresztbe tenni senkinek sem, egyszerűen csak félrehúzódok mindenhol és hagyjanak békén, lehetőleg ne szóljon hozzám senki. Na persze ez nem szokott megvalósulni.


Megfigyeléseim szerint a nők 90%-a, a pasik 50%-a volt velem g&ci.

Szóval igen, a nők nagyon rosszindulatúak, és nem azért, mert irigyek.

Ha fiatalabb/szebb/vékonyabb vagy náluk, akkor azért szemetek, ha viszont öregebb/csúnyább/kövérebb, akkor azért. Volt szerencsém mindkettőt megtapasztalni, érteni sosem értettem, de tényként el kell fogadni, hogy a nők 90%-a egy g&ci.

2020. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Minden ember ilyen ezt férfiként mondom. Ritka a kivétel.
2020. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert ők nem azt mondják, hogy "akkor verjük meg egymást", hanem a pszichikai harc fekete övesei, ami hosszabb háborút tud eredményezni.
2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"megszégyenítő viselkedés az udvartartással körülvéve" 🙂. A legjobb az ha az udvartartás is kibeszéli a fő sza. kavarót, és mindenki utál mindenkit.

A nők szerintem irigyebbek. Állandóan összehasonlítják magukat egy másik nővel. A férfiak nem méregetik egymást. Mindkét nemre jellemző a risszindulatúság azért, de a kettő kombinációja a nőkre tényleg jellemzőbb. Én már régen nem tartom a kapcsolatot ilyen emberekkel, csak ha nagyon muszály. Kiszűrtem az embereket akikkel jól érzem magam. Kevesebb ismerősöm is van, de mégis jobban érzem magam. Nem tudom mi lenne ha a munkahelyemen lenne ez. Ott nem lehet kimerülni.

2020. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* nem lehet kikerülni.
2020. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!