Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktatok célt meghatározni?

Hogy szoktatok célt meghatározni?

Figyelt kérdés
Volt olyan időszaka az életeteknek, amikor nem volt határozott célotok? Hogy találtok magatoknak újat? Mi hajtott előre ekkor?
2020. febr. 18. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan, amikor minden összetört, mindent elvesztettem és nem érdekelt mi lesz ezután. Adódott egy lehetőség, és elfogadtam mondván ennél már nem lehet roszabb az életem. Nagyon sokáig kétségbeesett voltam, roncsoltam a testemet cigivel, piával, kábítószerekkel es egészségtelen kajával.

Rájöttem, hogy elég, ha a lehetőségeinkhez mérten tűzúnk ki célokat. Egyelőre annyi célom van, hogy lefogyjak és minél több pénzt halmozzak fel.

Nem szabad olyan álmokat üldöznünk, amiket nem érhetünk el, mert bele lehet roskadni.

2020. febr. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!