Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan program ahol az...

Van olyan program ahol az útvonalat én tudom meghatározni és nem csak a célt? Nem kell navigálnia!

Figyelt kérdés
Pl. Tudom a célt, de nem a legrövidebb úton akarok menni, hanem én jelölöm ki azt, hogy melyik utcákon akarok végigmenni és a végén a program megadja a távolságot.

#távolságmérés #Útvonaltervezők
2019. dec. 20. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
a google térképen meg tudod szerkeszteni az útvonalat. beírod köztes célokként azokat az utcákat, amiket nem tervezett be automatikusan.
2019. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Kb. semmi értelme, de a google maps-ban bármelyik pontot megfogod és a térképen máshová húzod, akkor azt a pontot érintve tervezi újra az útvonalat
2019. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Van.
2019. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A gps-en is beütöd a köztespontokat és arra navigál.
2019. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
76%
Az összes navigációs program tudja, köztes pontnak az utcák, és már írjí is, hogy mekkora a megteendő út!
2019. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet valamennyi navigációs program tud. Ha már a tervezés kezdetén megadsz neki ún. köztespontokat, akkor ezeket érintve fogja megtervezni az útvonalat és így számolja ki az út hosszát és idejét. Ha pedig menet közben döntesz úgy, hogy "demánpedig éjn nem arra megyek", akkor újraszámolja az általa kitalált utat.
2019. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de mobilon csak egy célt enged megadni a Google Maps köztes célt csak asztali gépen tudok beállítani! Azt pedig, hogy egy kerületben belül mondjuk milyen utcákon akarok közlekedni kb. 40-50 ilyen pontot kéne megadni hogy arra vigyen a GPS amerre én tervezem. Ez pedig kb. 15-20 perc mire mind megadom ráadásul a legtöbb vagy csak főutat/védett utat jelöl vagy bevisz a behajtani tilosba!
2019. dec. 21. 04:24
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

De az amúgy megvan, hogy a GPS alapí navigáció lényege, hogy nem Te adod meg merre akarsz menni, hanem a szoftver határoz meg egy optimális útvonalat?

Ha tudod merre akarsz menni, akkor nem kell navigáció.

2019. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"mobilon csak egy célt enged megadni a Google Maps"

Az androidos verzión én tudtam hozzáadni köztespontokat is. Összesen 9 pontot lehet megadni a kezdőponttal együtt.


De egyébként mire kell?

Mert ezerféle alkalmazás van, ami tud ilyet. Valamelyik sorba is rendezi neked, hogy a lehető legrövidebb úton tudd végigjárni a pontokat. Van amelyik tud gyalogosan és biciklivel is tervezni, van amelyik figyelembe veszi a forgalmi adatokat, valamelyik teljesen offline is működik stb. stb.

2019. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!