Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz az hogy kényelemre és...

Gáz az hogy kényelemre és szabadabb életre vágyom?

Figyelt kérdés

Öszintén szólva elegem van a malomból és a szürke hétköznapokból és az állandó rohanásból. 28 éves vagyok és teljesen kiégtem az "állandóan csinálni kell valamit" életből. Nyugdíjas a lelkem tudom, de állandóan szép tájak, kellemes borok járnak a fejemben. Hogy nem kell néznem a boltban az árakat és ha megtetszik egy táska, ne kelljen lemondanom róla.


Ez most akkor gáz?



2020. febr. 19. 09:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"De nincs olyan munka amiből kényelmet lehet teremteni. Falakba ütközök. Nagyon meg van kötve a kezem."


Meg vna bizony :D de te kötöd meg azzal, hogy ezt eldöntötted :D


Tessék ekresni valami melót, amit szeretsz és fizet is, mert létezik

2020. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Na és milyen állást keresek, annak jegyében, ha nettó (minimum): 240 ezret szeretnék keresni és valami irodai. Létezik ilyen munkahely?
2020. febr. 19. 13:40
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

netto 240-et azért csakc sak meg lehet keresni :D Kreatív szakmában például simán van ennyi egy projekt díja amit mondjuk egy hét alatt megcsinálsz...kérdés neked való e vagy inkább értékesítőnek kéne menned? Eladsz egy lakást és egy délután alatt beszalad 200 ezer :D

Nem tudom mi érdekel, nem tudom miben vagy tehetséges...nem tudok válaszolni, annyit tudok hogy sok meló van amivel ezt a bérigényt azért össze lehet hozni...

2020. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!