Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érvényesülhetnék a...

Hogyan érvényesülhetnék a mindennapokban?

Figyelt kérdés
A bajom gyökere az, hogy nem vagyok egy szép ember. Nem sorolom fel, hogy milyen hibáim vannak, csak az arcomon van számtalan. Ez miatt szorongok, feszengek, ha emberek közé kell mennem. Folyamatosan azt érzem, hogy mindenki engem néz, kinéznek, megvetnek, magukban kiröhögnek, legszívesebben elbújnék vagy maszkot vennék fel. Sajnos így kell élnem az életemet, ami egyre jobban kezd megviselni. Nem járok már sehova szórakozni sem, mert nincs kedvem emberek közé menni. Internetre nem töltök fel magamról képet, mert egyszerűen nem tudok előnyös fotót csinálni. Szóval szenvedek, de mégis küzdök, mert küzdeni kell.

2020. febr. 19. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Beszèlsz itt zöldségeket...
2020. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki szép? Elárulom hogy nem. :D
2020. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
?
2020. febr. 19. 19:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Az engem nem nyugtat meg, hogy más sem szép. Ettől én még szenvedek.
2020. febr. 19. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nehezemre esik elképzelni hogy egy valódi genetikai hulladék vagy... Biztos nem olyan gáz,mint ahogy itt előadod
2020. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig elhiheted.
2020. febr. 19. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy közhely, de azt tudom mondani, próbáld meg elfogadni magad. Változtatni nem tudsz, ez van, ebből kell kihozni a legtöbbet. Ha keseregsz és lemondasz mindenről, nem fog menni.


Egyébként szerintem biztos, hogy rosszabbnak látod a helyzeted, mint amilyen valójában, ráadásul írod, hogy folyamatosan úgy érzed, mintha csak téged néznének, és kinevetnek, stb. Ez nem normális egyáltalán. Talán egy pszichológust érdemes lenne megkeresned, de persze nem akarom helyetted eldönteni. Egy kicsit próbálj meg lazább lenni.

2020. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mással, más gondolataival, nézeteivel. Ha van dolgod, feladatod, akkor tedd azt.
2020. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt leírtad ezt el kéne vinni egy szakérőhöz...ármint pszichológushoz mielőtt még a plasztikai sebészre gondoslz, a szorongásod egyértelműen alaptalan. Nem vagy a világ közepe csake gy random idegen az utcán, le se sz*rják hogy nézel ki :D Másrészt meg ha mosod a hajad, nem vagy büdös, vágatsz egy értelmes hajat magadnak, nőként esetleg kicsit sminkelsz akkor konkrét nem lehet ronda.


Nincs igazán ronda ember, csak igénytelen, különösen ha iylen fiatal vagy (ezt nem írtad de egyértelmű). Ja és még valami, miért számít neked ennyire hogy nézel ki? Hát mással nem tudsz értékes lenni?

2020. febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!