Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírok önmagam lenni mások...

Nem bírok önmagam lenni mások előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor otthon, a szüleim és tesóim mellett vagyok, akkor teljesen normálisan viselkedem, és teljesen átlagos vagyok. Amikor viszont mások között vagyok, előjön belőlem egy másik énem, aki mindenen nevet, és nagyon hülyén viselkedik. Mindent elviccelek, komolytalan vagyok és nagyon furcsa. Sokkal szerethetőbbnek és jobbnak tartom az igazi személyiségem, és már megfogadtam magamnak számtalanszor, hogy nem leszek más mások előtt, de nem megy. Amint közösségbe kerülök, nem tudok rendesen gondolkodni, és ez sül ki belőle. Mit tegyek?

2020. febr. 20. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamit leplezni próbálsz előttük?

Vagy nem mered felvállalni az igazi éned.

2020. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Félsz, ha olyannak mutatnád magad mint amilyen vagy, akkor nem fogadnának el, vagy "rosszallanának valamit", stb.

Pszichológus tud segíteni.

2020. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!