Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudhatnék meg egy...

Hogyan tudhatnék meg egy ismeretlentől információkat egy masik emberről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár éve a környekünkre költözött egy furcsa pasas, de még soha nem láttam eddig. Nemrég rámakadt mikor vártam valakire, tudta hol lakom és mit dolgozok. Magasröptű beszélgetésbe akart bonyolodni velem, de a tekintete ijesztő volt, annyira, hogy fèltem tőle, mintha meg akarna ölni, mereven nézett. Utána hetekig úgy éreztem, hogy figyel engem. "Felhajtottam" egy ismeretlen nőt a neten, aki ismeri, az ismerősei is ismerik. Elég mísznek néz ki. Szerintetek mivel tudnék kihúzni belőle infókat a paliról? Nagyon furcsán viselkedett ez a pasas és nem tudom kicsoda, micsoda..
2020. febr. 20. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, főleg, hogy szökőévenként találkoztok.
2020. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Például kideríteném, kinek a házába költozött a gyanús alak, az eladót felkeresném és beszélnék vele... Ha minden jól megy kinyomozhatod honnan jött, esetleg azon a környéken már az is kiderülhetne, hogy miért.
2020. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy "Elég mísznek néz ki"? Vonz az ismeretlen? Érdekesnek tartod, de félsz is tőle? Mit szeretnél tőle valójában?
2020. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Rosszul fogalmaztam. Nem mísznek, hanem önteltnek, távolságtartónak, beképzeltnek és tartózkodónak néz ki, aki kellően diplomatikus és meg van elégedve magával. Igen vonz, miután tud rólam dolgokat és rám akart ijeszteni.
2020. febr. 21. 08:47
 5/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló. Valószínűleg albérletben van, enyit megtudtam. De senki nem mondd semmit.
2020. febr. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!