Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért használják...

Az emberek miért használják az introvertált jelzőt a bátorság hiányára?

Figyelt kérdés
Míg korábban egyszerűen szégyenlősnek vagy egyenesen mogorvának tartották a csendes, visszahúzódó embereket, ma már egyre többen jönnek rá, hogy valójában az introvertált személyiségtípusba tartoznak. Ennek jellemzője, hogy az illető energiáit felemészti a társas érintkezés, és szüksége van az egyedüllétre, hogy újra feltöltődjön. Remekül érzi magát egy szoba magányában, és gyakran előnyben részesíti az állati társaságot az emberivel szemben. Ugyanakkor azzal a néhány személlyel, akivel közeli kapcsolatot alakított ki, majdnem olyan kényelmesen és pihentetőn érzi magát, mint egyedül.
2020. febr. 21. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Mert a legtöbb ilyen ember mérhetetlenül ostoba és fogalma sincs, mit jelent az introvertált/extrovertált szó.

Azt hiszi, aki sikeres, az az extrovertált, aki meg ne, az az introvertált.

2020. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
BIll Gates intorvertált és még sok gazadag ember csak szüólok.
2020. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, erre használják? Én abszolút introvertált vagyok, mindazokkal a tulajdonságokkal, amiket felsoroltál, de soha nem mondta senki, hogy azért nem érvényesülök, mert nem vagyok elég bátor.

Az igaz, hogy manapság a rámenősség a menő, a törtetés és a nyomulás, ebből a szempontból egy visszahúzódóbb ember hátrányban van, de számomra a rámenősség soha nem is volt egyenértékű a bátorsággal, nekem inkább negatív kategória.

2020. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
én is tapasztalom ait a kérdező ír szóval van valóságalapja.
2020. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Itt én is azt tapasztalatom, hogy az introvertált jelzőt mindenre használják már, amire nem kéne. Arra, aki szerencsétlen, aki utálja az embereket, aki képtelen a normális emberi érintkezésre.
2020. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ja meg ami ilyen divat lett az az "autista", meg a "kvázi"...
2020. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
meg a fogyatékos.
2020. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberek nincsenek tisztában a szavak jelentéseivel.
2020. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem szeretek sok emberrel sok időt együtt tölteni, még nem leszek gyáva, nem látom az összefüggést.
2020. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!