Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy az arckifej...

Miert van az, hogy az arckifejezesem nem egyezik azzal, hogy erzem magam?

Figyelt kérdés

Pl talalkoztam egy pasival, aki azt mondta, hogy boldognak nezek ki. aznap eppen alig vanszorogtam haza es utaltam az eletemet.

A fonokom azt mondja, hogy olyan egyutterzonek, meleg szemelyisegnek latszom. Ehhez kepest utalom az emberek nagy reszet, es egyedul erzem magam a legjobban.

Nagyon sokan azt mondjak, hogy mosolygos vagyok.

Pedig altalaban depressziosnak erzem magam.

Miert van ez?


2020. febr. 21. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen nő vagyok. Sokáig gondolkodtam rajta, hogy miért lehet ez, arra jutottam, hogy azért mert belül tartom a problémáimat, terheket, negatív érzéseket és ezt nem osztom meg az emberekkel, nem szeretnék mást ezzel nyomasztani. Valahogy, ha társaságban (munkahely, barátok, egyéb közösség) akkor leblokkolódik bennem minden ami rossz, és azt adom magamból, ami a problémák nélkül vagyok, mosolygós, közvetlen, jó kedélyű. Nekem is azt szokták mondani, hogy boldog vagyok, és nyugalmat sugárzok.
2020. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán rossz emberismerők és nem látják a fától az erdőt.
2020. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se ül ki az arcomra, amit érzek belül, valószínűleg annyira "nem merem kimutatni érzéseimet mások előtt" vagy nem tudom
2020. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mást mutatsz, mint amit érzel. Ezen mi olyan nagy rejtély?
2020. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki az vesz eszre amit akar. Illetve mindenki olyan dolgokat lat a masikba, amilyen az o lelkivilaga epp. Ez annyira alap. Frankon napi szinten csak csovalom a fejem, hogy ezzel a legtobben nincsenek tisztaban. Tovabba az is alap tezis, hogy “mindig mindenki csak magarol beszel” akkor is ha masrol beszel. Ugyanis a sajat gondolatait viszi bele, azt, AHOGY ő viszonyul...

igy egyebkent nem csoda, hogy az emberek nem ertik egymast... szomoru. :P

2020. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!