Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A nekünk bal oldali kerítest...

A nekünk bal oldali kerítest lecserélhetjük-e, ha a szomszéd nem egyezik bele?

Figyelt kérdés
Egy már rozsdás, teljesen instabil kerítésről van szó. Ő kijelentette, hogy nem fogja megcsinálni, de mivel eléggé megromlott a kapcsolatunk és mindent elkövet, hogy megkeserítse az életünket, ezért szeretnénk egy teljesen zárt kerítést felőlük.

2019. okt. 28. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jogászkodási részéhez nem tudok érdemben hozzászólni, de én pl. fogtam magam, aztán egy 20 centivel beljebb a saját területemen csináltam olyan másodkerítést, amilyet én akartam, ahhoz aztán a jövőben sincs senkinek semmi köze. Erre aztán olyan belátásgátlót tettem, amilyet én akartam, olyan növényt futtattam rá, amilyet én akartam, olyan színűre festettem, amilyet én akartam látni... Hogy a szomszéd a hozzá tartozó hivatalos kerítéssel meg mit csinál és mit nem, azt én többet már nem is látom... Régen nagyon jóban voltunk a szomszédokkal, de ma már 3-4 évente mindig újak jönnek-mennek, az egyiknek ez a flúgja, a másiknak az a dilije, nem vagyok én már mindenki hülyeségére kíváncsi.
2019. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!