Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg csak a budapesti...

Tényleg csak a budapesti nyugdíjasok közül ennyire "agresszívek"?

Figyelt kérdés
Előre szeretnék elnézést kérni attól, akit ez a kérdés sért, nem provokációnak szánom. Nem régen költöztem budapestre egy másik városból. Tudom, hogy nem lenne szabad általánosítani, de tapasztalatom szerint az itteni idősek nagy többsége rettentő agresszív, beszólnak (vagy egyesen utánam kiabálnak) az utcán vagy a boltban sokszor ok nélkül, szerintem kultúráltan is lehetne közölni a másikkal ha valami problémád van, vagy csak rá lehet hagyni. Annyira rohannak, hogy nekem jönnek, nekem tolják a kocsit (hogy menjek az útjából), néha fellöknek a buszra vagy épp lelöknek onnan, utána meg nem lehet tőlük haladni, mert ugye már csak lasabban tudnak sétálni. Ez tényleg csak budapesti idősekre jellemző, vagy én lettem hiperérzékeny?

2020. febr. 22. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Már őt is törölték :D
2020. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Én postás voltam egy ideig Rákoshegyen és a Helikopter Lakóparkban, nekem az előítéletem az volt, hogy bunkók lesznek az idősek, de kellemesen csalódtam. Általában kedvesek voltak. Vidéken viszont sokszor veszem úgy észre, hogy képmutatóak, pletykások az idősek. Ez az én személyes tapasztalatom.
2020. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!