Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül beülni egy kávézóba...

Egyedül beülni egy kávézóba nem gáz? Ti szoktatok? Egyedül még sosem ültem be sehova és olyan fura. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom h mit csinálnék ott. Kérek egy kávét és nyomkodjam a telefonom? Vagy ne telefonozzak hanem nézelődjek?


Mostanában elszoktam a társasági helyekről és muszáj lenne elkezdeni, de mivel nincs kivel így kénytelen vagyok egyedül.


2020. febr. 22. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Amíg fogyasztasz senki sem fog elzavarni.
2020. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mivel kössem le magam? Társaság nélkül nincs kivel beszélgetni amivel úgy telne az idő.
2020. febr. 22. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha közel laksz szívesen beülnék veled kávézókba. :D
2020. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista koromban kaptam rá. Engem ösztönöz, ha emberek vesznek körül, mert otthon elfekszem vagy bezabálok és semmi sem lesz a tanulásból. Egyetemista koromban mindig a FSZEKben vagy valamelyik kávézóban tanultam. Vittem a kis könyveim, jegyzeteim meg laptopom és tök jó volt.


Most, munka után is gyakran van, hogy nincs kedvem hazamenni, ezért beülök valahova kávézni és ott gépezek, vagy pl mikor Home office-ban vagyok, akkor is szívesen választok egy ilyen helyet.

2020. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Reggel, délelőtt gyakran szoktam menni. Sokszor egyedül. Iszom egy kávét, esetleg eszem hozzá sütit, péksütit. Nem gondoltam, hogy ez ciki. Már csak azért sem, mert a vendégek legalább fele egyedül van.
2020. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Olvasok, rejtvényt fejtek. Vagy csak simám iszom a kávémat.
2020. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Annyira szomorú hogy ennyire nem tudunk jól lenni a saját fejünkben, és kell egy teló egy könyv, vagy egy másik ember, ez nem ok, tedd jó hellyé az elméd :D


Mellesleg nem tudom mi dolgozni járunk ha egyedül megyünk, mármint én meg a barátaim egy része így jár egyedül, hogy direkt azért megy hogy dolgozzon

2020. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Kávézónak hívják, nem társasági háznak.

Nézelődjél, kényelmesen. Élvezd az illatokat, az ízeket. Tölts magaddal egy kis minőségi időt.

2020. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akik dolgoznak tanulnak ilyen helyeken azok 1 kave felett ülnek 1 orat vagy hogy kell elkepzelni?


En külföldön voltam igy, reggelente peksüti kave teraszon mig megterveztem a napom es ötletelgettem merre haladjak tovabb.

Habar joval jobb lett volna megosztani massal ezeket a reggeleket

2020. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Simán oda megyek. Kérek egy kávét. Bele hörpintek. Kezembe veszek egy újságot. Kiolvasom. Bele hörpintek a kávéba ismét. Elolvasom az újság ellenlábasát is, hogy lássam mindkét oldalát a véleményeknek. Aztán bot, kalap, kabát.
2020. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!