Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordulhat-e, hogy egy lány...

Előfordulhat-e, hogy egy lány csak úgy egyedül egészen egyszerűen random ismerkedés céljából beül egy kávézóba Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elő hát. Hátha odavetéved egy pénzes pasas.
2015. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... én valami értelmesebb érzelmű nőre gondoltam... :)
2015. ápr. 1. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor már jobb helyet is válazthatna, de igen, előfordulhat.
2015. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mint például? Egyébként a hely mindegy, felőlem lehet egy teljesen bensőséges helyen is, de még akár egy tömegközlekedési eszközön is... voltaképpen az is mindegy, hogy egy szociofugális vagy szociopetális helyen van....

Csak kíváncsi voltam, hogy van-e ilyen, esetleg ha sztoritok is van hozzá az mégjobb lenne. :)

2015. ápr. 1. 01:25
 7/9 anonim válasza:
100%

Én pont ezen töröm a fejem, hogy hova lehetne beülni, ami nem kifejezetten szórakozóhely, és mégis eszébe jut a fiúknak, hogy ismerkedni is lehetne.


A kávézóval az a baj, hogy oda általában nem ismerkedni járnak az emberek. Ott ücsöröghetek, valószínűleg fel se merül senkiben, hogy ismerkedni akarnék.


Egy lehetőség lenne eljárni valami edzésekre, és ott ismerkedni, de én magam részéről nem akarok csak azért eljárni valamire, hogy hátha lesz ott valaki szimpatikus.


Eddig két megoldást bírtam kitalálni:

1) Én megyek oda, ha valaki szimpatikusat látok. Max. elzavar.

De ez rajtad nem segít.


2) Leülök egy asztalhoz, és kirakok egy táblácskát, hogy szívesen ismerkedek. És kíváncsi leszek, hány embernek tűnik fel. Esetleg csinálok egy lesajnáló-, érdeklődő tekintet statisztikát, csak hogy legyen mivel elütnöm az időt.

Ezt akár te is kipróbálhatod, hátha lesz bátor vállalkozó.


Sőt, akár egy listát is kirakhatnék, hogy milyen témában lehet velem beszélgetni, csak hogy ugorjuk az unalmas kérdéseket :D


Valakinek egyéb ötletek? :D

2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
# 7 ez marha jó :D kérem a listádat :D
2015. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, már több, mint egy hónapos a válaszod, megcsináltad a táblás trükköt?

Mi lett az eredménye?

Szerintem ez nagyon aranyos!

Bár valószínűleg pár percet rászánnék egy másik asztalnál ülve, hogy kiderítsem vannak-e rejtett kamerák, esetleg beépített színészek a kávézóban, vagy tényleg komoly-e a dolog :D

2015. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!