Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül beülni egy kávézóba...

Egyedül beülni egy kávézóba nem gáz? Ti szoktatok? Egyedül még sosem ültem be sehova és olyan fura. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom h mit csinálnék ott. Kérek egy kávét és nyomkodjam a telefonom? Vagy ne telefonozzak hanem nézelődjek?


Mostanában elszoktam a társasági helyekről és muszáj lenne elkezdeni, de mivel nincs kivel így kénytelen vagyok egyedül.


2020. febr. 22. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Asszem az elottem szolok mindent elmondtak.

Amugy neha az is erdekes, ha csak masokat figyelek, megprobalom elkepzelni az eletuket, hogy milyen a viszonyuk egymassal stb

Egyaltalan nem gaz. Az gaz, aki ezt gaznak gondolja.

2020. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
@9 nem egyet, hanem 4-et,de igen.
2020. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam menni egyedül, leginkább azért, hogy picit produktívabb legyen a napom vagy pihenjek egyet. Ha otthon vagyok, akkor nem csinálok semmit stb., ellenben ha már elmegyek otthonról, sétálok egyet a friss levegőn, emberek között vagyok, akkor már rögtön frissebbnek és motiváltabbnak érzem magam. Mondjuk én tanulni nem nagyon szoktam kávézóban, mert nem tudok annyira koncentrálni, hanem inkább csak megkezdem a napom egy kávéval és valami kis reggelivel, majd utána elmegyek egy könyvtárba vagy bemegyek az egyetemre és ott keresek valami helyet tanulni. A kávézóban eszek-iszok, olvasok, netezek vagy pedig valamikor csak pihenés, kikapcsolódás jelleggel szeretek beülni valami csendesebb helyre és ott elvagyok magamban, nézelődök, picit pihenek. Egyedül egyébként màr majdnem jobban is szeretem, mint barátokkal, valahogyan sokkal nyugisabb és kellemesebb.
2020. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálni közben??? Semmit, csak iszol, eszel. Otthon is telefonozol, olvasol, stb. evés, ivás közben???

Én csak megiszom a kávém és közben gondolkodok.

2020. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sokan mennek be csak úgy maguktól. Láttam már olvasót, sudokuzót, tanulót, telefon nyomkodót, dolgozót, nézelődőt, várakozót, letargiában lévőt. Téged is foglak látni? :P
2020. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!