Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem hülyeség iylen...

Csak szerintem hülyeség iylen "mit gondoltok (pont) ", stb. című kérdést kiírni?

Figyelt kérdés
Van aki olyan címmel ír ki kérdéseket, hogy Erről mi a véleményetek? Mit kéne tennem? Mit csinálnátok a helyemben? Mit gondoltok erről? Ez hogy van? Tudnátok segíteni? Meg hasonlók. Ebből lényegében semmi mem derül ki, holott a címnek valamennyire fednie kéne, hogy mit is akar a kérdező konkrétan kérdezni és azt kell a megjegyzésben tovább kifejteni. Ez eléggé előnytelen, mert szerintem elég sokan, én biztos, az ilyen kérdésekre rá sem megyek, átsiklom rajtuk, ha nem terül ki a címből mit is akar a kérdező, mert kismillió ilyen című kérdés van és nem fogok mindegyikre rámenni, hogy hátha hozzá tudok szólni. Aki tudna válaszolni annak így nem kelti fel a figyelmét a kérdező, aki meg rámegy az nem biztos, hogy tud majd értelmeset mondani, mert fogalma nem volt róla, hogy mi az, amire válaszolni kéne.

2020. febr. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Némileg van azért értelme, mert több szem, többet lát alapon mindenki véleménye fontos.
2020. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Korabban kimondottan zavart hogy nem tudjàk par szoban kiirni a lényeget de màr kibirom kisebb kinokkal.


Amugy marketing is. Mert valamikor ha tudnà az ember elöre mi a kerdes ki sem nyitnà annyira lenyegtelen. De amikor mar kinyitotta az ember ugy hajlamosabb akkor már vàlaszolni


Pl volt egy olyan is "mit gondoltok erröl"amikor kinyitod csak annyi volt higy ah egyik névröl mi a velemeny. Pedig kiirhatta volna ugy mi a velemenyetek a pl jakab nevröl akkor ugye ki se nyitnam.



Azt nem èrtem hogy szabalyzatban is benne van kerdesben vázold röviden a kerdest, akkor miert nem szürik ki az ilyeneket es törlik egyszerüen?

2020. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*hogy az
2020. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!