Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretehetek semmit?

Miért nem szeretehetek semmit?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és az elmúlt 1-2 évben nagyon üresnek érzem magam. Nincs semmi hobbim, mert akármibe is fogok bele, maximum pár alkalom után elvesztem iránta is az érdeklődésem. Azokat se szeretem csinálni, amiket régen szerettem, pl. régen imádtam rajzolni, jó is voltam benne (viszonylag, a koromhoz képest), ami egy idő után ilyen firkálgatásokra korlátozódott, de mostmár azt se csinálom. Egyszerűen a kezembe veszek egy ceruzát és nem tudom elkezdeni se a rajzot, mert semmi se jut eszembe, amit rajzolhatnék, ha meg el is kezdek valamit, elégedetlen vagyok vele és inkább hagyom az egészet. Vagy pl. régebben imádtam animézni, de mostmár azok se kötnek le, sőt, kifejezetten idegesítenek az egyes karaktertípusok, amik az ilyen lightosabb, slice of life-típusú animékben előfordulnak, amiket régen is mindig néztem. Amik meg komolyabb témájúak, azokat is megunom. Illetve régen nagyon szerettem olvasni is, de manapság ha a kezembe veszek egy könyvet, csak azt veszem észre, hogy egy idő után arra is ráunok.

Nincs olyan dolog, amit ne unnék meg nagyon hamar, nap közben csak youtube videókat nézek, pontosabban csak belenézek egy csomóba, de kb. egyiket se nézem végig, mert kb. 2 perc után azok se érdekelnek.

Mással volt már hasonló? Miért van ez?


2020. febr. 25. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nos az ember változik. Nem érdeklődhet mindenki minden iránt és nem biztos, hogy most is érdekelnek majd azok a dolgok amik pár éve érdekeltek. Sablon lesz, de próbálj ki csomó mindent. Járj sportolni, ismerkedj a nyelvekkel, ha kell végezz el tanfolyamokat meg ilyenek.


Személyes tapasztalat: 22 éves vagyok és alig van valami ami érdekelne. Szabadidőmben sorozatozok, filmezek, játszok, youtube ozok stb. Viszont pár hónapja elkezdtem hüllőt tartani. Egy agámát. Eléggé le tud foglalni :D. Valamint mostanában érdeklődöm az angol nyelv iránt. Fejlesztem az angol szókincsemet, nyelvtani tudásomat stb. Később meg nyelvvizsga. Aztán lehet annyira megtetszik majd az angol nyelv vagy kultúra, hogy kimegyek angliába.


Egyik dologból jön majd a másik. Nem kell annyira ráparázni erre a dologra. Csak próbálj ki sok dolgot aztán az egyik úgyis bejön majd :D.

2020. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!