Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok rajtam...

Vannak itt olyanok rajtam kívül, akik imádják nézegetni magukat a tükörben, és gyönyörködni a saját szépségükben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég gázul hangzik, reklámozni sosem szoktam, de igaz. Még akkor is így volt, amikor 20 kiló súlyfelesleg éktelenkedett rajtam, pedig kétlem, hogy túl sok ember látta volna bennem a femme fatale-t akkoriban. Kíváncsi lennék, hogy ez amúgy mennyire normális. :D
2019. márc. 20. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget nézem magam a tükörben, de nem a "szépségemet" csodálom, hanem igyekszem objektívan. Látom a hibáimat és az előnyeimet is. Nem áltatom magam, és elismerem, ha valami nem szép rajtam, vagy valami nem jól áll. Emellett elég hiú vagyok, fontos számomra a külsőm.
2019. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Imádom az ilyen embereket! akik elfogadják magukat, amin tudnak változtatni azon változtatnak hogy megszeressék magukat! csak így tovább! szeresd magad mert te fogod leélni az egész életed önmagaddal! örülök hogy ilyen kérdést is látok itt gyakorin! :)
2019. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam nézegetni magam, de meg vagyok elégedve a külsőmmel. Nem vagyok tökéletes, de egészséges vagyok, minden végtagom rendben van, szóval örülök ennek.

Azzal, hogy te gyönyörködsz a tükörképedben, nincs semmi baj. Sőt. Szuper, hogy nem a hibákat keresed, hanem örülsz annak, amilyen van. Szerintem minden embernek így kellene ezzel lennie, orrmérettől, derékbőségtől függetlenül. Szeretni magunkat olyannak, amilyenek vagyunk.

Rettentően idegesítenek azok a szép, fiazal lányok, akik csak a hibákat látják magukban.

Gondolom, kedvelnek az emberek, mert ha valaki elégedett magával, az sugárzik róla.

2019. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, elég gázul hangzik... Mert belenézni a tükörbe, megállapítani, hogy rendben vagy, az még oké. De aztán valami mással is tölthetnéd az idődet, mint azzal, hogy a mínusz 20 kilódat nézegeted. Egyébként meg az is lehet, hogy testképzavarod van, ha ennyire el vagy foglalva magaddal, és lehet, hogy túl sok volt 20 kilót leadni, mert így már gebe vagy, csak fel sem fogod, hogy ez meg már a ló túloldala...
2019. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert 75 és 78 kiló között ingadoztam a 160 centimhez.
2019. márc. 20. 19:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam is, hogy teltebben hasonlóképpen jó érzéssel töltött el a tükörbe nézés, szóval nem tudom, miből sikerült azt a következtetést levonni, hogy a testsúlycsökkenésemre élvezkedek. :D Azt a fajta elégedettséget érzem, amiről beszélnek itt a hozzászólók, tetszik az összhatás, az arcom különösen, és örülök, hogy olyan vagyok, amilyen. Még akkor is, ha tudom, hogy nem hozom minden egyes vonásommal a mai szépségideált. Ettől még áll másból is az életem, nyugalom.
2019. márc. 20. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy nárcizmus.
2019. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor szalagvatón öltönyben voltam és meg volt csinálva a hajam, akkor csináltam ilyet, de amúgy nem.
2019. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!