Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha most nem vagyok házitündér,...

Ha most nem vagyok házitündér, akkor később sem leszek az?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, fél éve költöztünk össze párommal, azt hittem, hogy ez végre megadja a löketet, hogy folyamatosan főzzek és rendben tartsam a környezetemet, mert beindul majd a "gondoskási ösztön" vagy a "fészekrakó ösztön". Jól tudok főzni, de mosogatni és vásárolni nem szeretek. Így sajnos heti egyszer főzök maximum, amúgy melegkonyha, konzerv, vagy párom anyukája küld néha egy kis főtt ételt. A takarításra is nehezen veszem rá magam, pedig nagyon frusztrál a rendetlenség és a kosz. Most már végképp így fogok maradni, még ha gyerekem születik, akkor is? Anyukámtól épp ellenkezőjét láttam, ő nagyon szorgalmas volt, viszont párom és apukám sem pedáns, párom csak akkor segít, ha kifejezetten megkérem valamire, amúgy magától nem csinál semmit, így ha én nem ügyelek a háztartásra, nem lesz rend itthon.
2020. febr. 29. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Annak, amit leírsz, ma az égadta világon semmi értelme az időelcseszésen kívül, főleg ha két dolgozó ember van a háztartásban, akinek van jobb dolga hétköznap az ilyen fszságoknál, főleg, ha a másik fél is szarik bele.


Én sem főzök minden nap, a lakás is azért van rendben tartva, mert ha egyedül laktam, akkor szívesen csináltam, mivel nem lett szétbszva 2 perc alatt a munkám és összemocskozva, ha pedig a párommal éltem, mint most, ő is ugyanúgy segített benne, mint én.


Nem értem, miért engedsz be disznókat a lakásodba. Más után nekem sem lenne kedvem egy szalmaszálat sem keresztbe tenni úgy, hogy ő nem teszi meg, csak ha könyörögni kell neki, meg ha mindketten dolgozunk estig.

2020. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az a durva hogy házimunka nélkül is lehetsz házisárkány lásd előző válaszoló:)

szó sincs arról hogy csak a párja nem csinál semmit, a kérdezőnek ugyanúgy semmi kedve hozzá, pont ez a problémája:)

2020. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mondjuk ebből problémát csinálni... anyám jut eszembe neki is állandóan volt valami hőbörögni valója hogy nem pakol el más után...:D

Meg kell beszélni ki mit csinál ennyi... ha néha nem sikerül én szivesen elpakolok barátnőm helyett is... mit zsörtölődjek a hülyeségen... aki estig dolgozik kora reggeltől az meg keressen mas munkahelyet nem a gulágon kell dolgozni sztálinéknál :D

2020. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 nemaRendőrség ***** válasza:
Ideje lenne megtanulni erőt venni magadon és párodat is befogni a házi munkába, mert csak a baj lesz belőle hosszútávon
2020. febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ilyen maradsz,én is ilyen vagyok.Utálok főzni,mert 4-en 4 félét ennének.
2020. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rántottát pont nem eszek, de semmiben, meg egy egyszerű párolt zöldségben, levesben, rizsben, stb sem találok semmi élvezetet.

Már az előkészületeket is halálra unom.

2020. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
fényevés a megoldás
2020. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!