Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a hisztis? Màs hogyan reagàlna?

Figyelt kérdés
Pasimmal mindjart 4 eve vagyunk egyutt. Sokat dolgozunk mindketten. Neki a munkahelyen nagyon osszetartoak a kollegak (de szerintem csak latszatbol,erdekbol). Mert amikor felmond valaki,akkor soha tobbet nem keresi az az illeto egyik kollegat sem,sem a paromat. Viszon havi 1x 2x van ceges buli. Ami ugye vagy pentek vagy szombat. Es rohadtul elegem van mar ezekbol. En nem tudok aludni,mert ejszaka jon haza. Akkor kitalalni az ajandekot stb . Elegem van. Most is itt virrasztok,mert nem tudok addig aludni,amig haza nem jon. Sirogorcsom van ,hogy hetvegente se tudok pihenni.

2020. febr. 29. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod. Miért nem tudsz aludni? Félted, féltékeny vagy, vagy ennyire tőle függsz?

Nálunk is szoktak lenni random összejövetelek a munkahelyemen egész sűrűn, és én nagyon szeretem ezeket. Én úgy reagálnék, hogy tök jó, hogy az ő munkatársai is ilyen jófejek, és örülök neki, hogy jól érzi magát.

Szervezz te is magadnak valami programot, menjetek el a barátnőiddel iszogatni/bulizni/mozizni/hívd át őket, bármi. Legyen életed nélküle is, és bízz meg benne (ha nem adott okot az ellenkezőjére).

2020. febr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl. Egyszerűbb lenne megbeszélni, hogy ne hangoskodjon ha hazaér, illetve te is használhatsz füldugót.
2020. febr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tudsz aludni?
2020. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen te vagy a hisztis.

Menjen. Az ajándékok miatt még fájjon neki a feje.


Ezért miért kell sírni?

2020. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus hisztis no.

Azt a havi 1-2 alkalmat nem birod ki?

Koltozz akkor haza, ha ezen van sirogircsod. 🤣🤣🤣


Aludjal, max. felkelsz ha hazajon, nem kell virrasztani.

Hihetetlen egyeseknek milyen gondjaid vannak.


Az ilyen nyavajgo noktol mentsem meg a jo eg minden ferfit.

2020. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz aludni? Nincs a párodnak kulcsa? Vagy félsz egyedül? Ha az utóbbi, azon neked kéne dolgoznod.


A havi kétszeri buli munkatarsakkal szerintem okés, ha jóban vannak, de minek kell ajándékot vinni?? És miért neked kell azt kitalálni? Ez kicsit fura, VAGY nem céges buliba jár.

2020. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl, nagyon is. Nem értem, hogy miért nem tudsz aludni és miért esik nehezedre havi 2x elengedni a párod szórakozni.
2020. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!