Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is van olyan mentális...

Másnak is van olyan mentális betegsége, h időnként hosszabb időre nem tud szeretkezni a Kedvesével? Még mielőtt valaki rosszindulatúan beszólna:az illető mással sem csinálja.

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs... Rovidideju lehet amikor megunjatok egymást.
2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A stressz nagyon elveheti az ember kedvét, és ha hosszabb időre nagyon stresszes az élete valakinek, akkor gondolom előfordulhat ilyen. Párodat nem kérdezted, hogy mit gondol, miért van ez így? Vagy rólad van szó?
2014. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos mással csinálja! ribizli!
2014. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rólam van szó.Extrém problémás családból származom és azért van.Az egész életem nagy mértékű stresszben zajlott.
2014. jan. 10. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit érzel, mikor nem megy/nem akarod? Taszít vagy csak ráhangolódni vagy képtelen? Esetleg ő tesz valami gesztust, amiért elhidegülsz tőle egy időre?

Mindenesetre a periodicitása különös a dolognak, hisz akinek a múltból fakadóan vannak szexuális problémái az állandóan fönnáll.

2014. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok...Elég gázos volt mindig is itthon a "családi" élet, mindent magamba folytottam, állandóan ideges, stresszes voltam/vagyok, mellette itt az egyetem...Tavaly márciustól csőstül jött a baj, szószerint...és még az Apukámat is elvesztettem az év végén...Szóval stresszből nem volt és nincs is hiányom...A párom szerencsére megérti, és teljesen támogat. Remélem Téged is! (Plusz még a fog.gátló is kiölte a libidómat)


L24

2014. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A depresszió egyik jellemző tünete a nemi vágy hiánya.

Vagy nem szereted már a párodat. Ez is egy lehetőség.

2014. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is stresszes vagyok, egy nőt nehezebb lázba hozni, ha lelkileg nincs rendben minden. Pl én most munkanélküli vagyok, emiatt sokat idegeskedem. és kb 1 hónapban 2-3 alkalommal van egy kis kedvem a szexhez.

22/N

2014. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedvese kis K
2014. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!