Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az első gondolatotok...

Mi az első gondolatotok amikor meghalljátok, azt a mondatot hogy:Rolexem van?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 19:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

Hogy óra fanatikus.


Kontextus függő ...


Van amikor témába illik és ha úgy hozza fel valaki. Pl.: Látom, hogy van rajta egy óra és rákérdezek. Vagy hobbikról beszélünk és elmondja, hogy ő órákat gyűjt. Stb...


Akkor teljesen normális.


Viszont ha random, bármilyen indok nélkül mondja, hogy Rolexe van, akkor azt hiszem, hogy megpróbál felvágni.

2020. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Hogy nem evett fél évig, hogy tudjon venni egyet. Aki olyan anyagi helyzetben van, hogy megtetszik neki ezért megveszi mint pl. Én egy cipőt vagy egy felsőt az nem fog vele kérkedni.
2020. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#3-as


:D :D :D

2020. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 October15 ***** válasza:
0%
Azt, hogy TEAC UD-503, lehet nyernék az e-pénisz versenyben. :D
2020. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
24%
Az első gondolatom az, hogy reggel elfelejtettem bevenni az egyik gyógyszert, aminek elfelejtettem a nevét, és ezért elfelejtettem, mit is jelent az a szó, hogy Rolex. Azon kezdtem el gondolkodni, mit is veszíthetek ezzel, hogy nem jut eszembe az, hogy mit takar maga kifejezés, hogy: Rolex. Arra jutottam, hogy semmit!
2020. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy ízléstelen felvágos proli, már ha eredeti van neki.
2020. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Értéktelen, ostoba ember, aki csak ezzel akar feltünni - jobb elkerülni, mert semmit sem ér
2020. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Akinek hangoztatnia kell hogy milyen sikeres, az nagyon gáz. Aki megengedhet magának egy 3-4 milliós órát, annak annyi pénze van hogy nincs szüksége erre a proli kifele mutogatásra.
2020. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek az órák, szóval semleges lenne, de ha te szereted, és örömet okoz neked, akkor jó neked; örülök, hogy találtál egy ilyen dolgot magadnak.

Ha viszont csak felvágni akarsz vele, akkor ismeretlenül is végtelenül fárasztó embernek tartalak.

2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Beképzeltség.
2020. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!