Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem rémiszt meg, hogy...

Csak engem rémiszt meg, hogy mennyi buta ember van a világon?

Figyelt kérdés

Biztos tudjátok miről beszélek.

Mikor valami hihetetlenül szélsőséges dologról kezdenek el mániákusan beszélni, szajkózzák a betanult mondatokat amiket a szájukba adtak. Akár vallás, akár politikai, nemzeti érzelmű, fajgyűlölő stbstb.

Azokat az embereket már számba se veszem, akik ténylegesen buták és még megtanulni se tudják, amiket a fentebb említett csoport oda-vissza tud kívülről.

Mikor olvasok itt gyakorin, vagy facebookon, vagy bárhol teljesen értelmetlen vitákat, elvész az emberiségbe vetett maradék hitem is. Tényleg ennyi buta van? Nem csak arról van szó, hogy más nézeteket vallunk, hanem hogy egy bizonyíthatóan értelmetlen vagy hamis gondolatmenetet szajkóznak. Ráadásul fölöslegesen robbantanak mindig vitát, ott is megjelennek, ahol semmi szükség nincs erre.


Direkt nem akartam kifejezetten példákat hozni, mert nem akarok itt is vitát, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy mást is elborzaszt ez a rengeteg megszállott ember? De akár más is leírhatja őt mi zavarja (még akkor is, ha az én kérdésemet is idesorolja).


2020. márc. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben megrémisztett. Ma már megtanultam, hogy nem foglalkozom másokkal. Ide is csak azért járok fel, mert van 1-2 kategória, amiben tudok segíteni a normális embereknek, utána nem foglalkozom a válaszokkal.


A közösségi oldalakon nem vagyok fent, a hírek alatt meg igyekszem nem elolvasni a kommenteket. :D magamat nem akarom felidegesíteni, rengeteg ostoba ember van.

2020. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvass a Dunning-Kruger hatásról.. :)


pl itt:

[link]

2020. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Engem is megrémiszt és elszomorít ez. Ahogy írtad, az élet nagyon sok területén tettenérhető ez. Mindig arra gondolok, mi lesz így a jövő, hova tartunk így?
2020. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálom elfogadni ezt a jelenséget.
2020. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, kérdező, sok ember van még rajtad kívül, akik a kis képzelt elefántcsonttornyukból sajnálkoznak meg nyivákolnak ahelyett, hogy valami produktívat csinálnának, pl. megpróbálnák elmagyarázni az értelmetlennek tartott vitáknál, hogy azok szerintük miért parttalanok.
2020. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
51%
Engem valahol kifejezetten mulattat. :D + Megnyugtat a tény hogy bármi is történjék politikus még mindig lehetek mert a sok baromnak bármit el lehet adni ha jó retorikával teszed. :D
2020. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően csak ti hiszitek okosnak magatokat mindenki részre hajló
2020. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Engem az remiszt meg, hogy meg a leghulyebb ember is ugyanezt mondja.
2020. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz...Én is hasonlóan vagyok, mint az 1. válaszoló, azaz próbálom kizárni az ilyen embereket az életemből, amennyire csak tudom, nem akarom magam ezzel idegesíteni.
2020. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!