Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnhetek el egy időre...

Hogyan tűnhetek el egy időre feltűnés nélkül?

Figyelt kérdés

Besokalltam. Az a helyzet, hogy van jó néhány dolog amit meg kell csinálnom/el kell végeznem, és képtelen vagyok rá úgy, hogy közben van tásaságom. Nullára akarom redukálni a barátokkal, ismerősökkel, családdal, akárkikkel töltött időt.

A fő, hogy hogy érjem el hogy ne aggódjanak? Ha annyit mondok hogy nem érek rá és dolgom van, mindenki erőszakoskodik hogy de, csináljunk már valamit, azt próbáltam többször, sajnos nem opció.

Ha meg eltűnök, megy a "baja van segítsünk neki". Örülök hogy szeretnek az emberek de ez most nem kellene.



2020. márc. 5. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Én mondjuk siman eltűnhetnék senkit nem zavarna
2020. márc. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utazz el valahova, mondd meg hogy elmész egy-két hétre kikapcsolódni.
2020. márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd, h kimutatták a koronavírust a szervezetedben és 2 hétre izolálnak 😂😂😂
2020. márc. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondanám egy haver elhívott két hét melóra az ország másik végébe. Térerő nincs, majd egy-két naponta felhívlak.
2020. márc. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.
2020. márc. 5. 05:18
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy el fogod szoktatni magadtól az embereket. Utána meg hiányozni fog a törődés.

Szerintem.


Bár nyilván nem jó, ha ott vannak az ember seggében állandóan.

2020. márc. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A korona virussal ne szorakozz.


Egyszeruen mondd meg h elutazol par napra, ne zavarjanak.

2020. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értéleltem zölddel. Csak logikus megoldást eszközölnék természetesen.
2020. márc. 5. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Tűnj el az erdőben.
2020. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék eltűnni, nem mintha nem lenne jó itt, de szeretnék világot látni, tapasztalatokat gyűjteni, kalandozni. Mivel szeretek bringázni és szép kihívás lenne, európát járnám be biciklivel pár hónap alatt. 25 vagyok, évek óta tervezem, a családom vagy hülyének néz, vagy félt és "nem engedik"..vagyis én nem engedem magamnak amíg nem értenek meg és nem engednek el nyugodt szívvel. Szerintem amit itt leírtál, nyugodtan elmondhatod nekik is, elég érthető
2020. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!