Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon-nagyon lusta vagyok....

Nagyon-nagyon lusta vagyok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Mindehez lusta vagyok. Utálok dolgozni menni, edzéshez is lusta vagyok. Csak enni szeretek meg feküdni, aludni,ennyi az én életem. Alapból ilyen természetű vagyok, ilyennek születtem vagy miért vagyok ilyen? Ez már nagyon sok éve megy így, még amikor suliba jártam akkor is. Úgy érzem hogy nem tudok megváltozni. Munkából amikor hazaérek nagyon álmos vagyok minden nap. Ilyenkor vagy alszom 2 órát vagy lefekszem és telefonozok. Semmi aktivitáshoz nincs kedvem csak feküdni az ágyban. Semmi életkedvem nincs. Könnyű azt mondani hogy "mozdulj ki" de nem megy.. A lustaság nagyon sokkal erősebb nálam és mindig is sz volt
2020. márc. 5. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges lenne bármit tanácsolni, amíg te nem érzed úgy, hogy neked ez nem jó és tényleg változni akarsz, addig úgyse lesz semmi.

Hogy mi lesz így veled?

Semmi, pont mint eddig.

2020. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak vitaminhiányod van.
2020. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen vitamin? C vitamint szoktam inni de nem minden nap. Lehet az kell?
2020. márc. 5. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs életkedved, nincs mi motiváljon, így megy ez. Tudod amit nem emelsz, az szüntelen süllyed, mondá Fodor Ákos, szóval amilyen lettél az bár rajtad is múlott, de végeredményben természetes hogy ide jutottál. Az a baj, hogy sajnos te mindenképp kellenél hozzá, szóval akkor is kellene dolgokat tenned mikor nincs kedved, mint mikor dolgozni mész. Merthát ez is munka, összeszedni magad. Legegyszerűbb ha kitűzöl valami akármilyen célt amiért hajlandó vagy plusz munkát végezni és csinálod akkor is ha nem akarod. Közben egyre jobb lesz, csak ezt közben pont nem hiszed el magadnak, attól nehéz. Előlegezd meg ezt és hidd el, hogy tényleg jobb lesz, csak tedd amit kell.
2020. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy c vitamin. Multivitamin. De nem hiszem, hogy ez szimpla vitaminhiány. Viszont lehet anyagcsere zavartól is, lehet egyéb ásványi anyag nyomelem hiánytól is a szervezetedben. Mikor csináltak neked utoljára laborvizsgálatot?


Amúgy az, ha lassú a természeted, még nem feltétlenül lustaság. Van, akinek túl sok a mai felpörgött világ. Én is ilyen vagyok. Nem birom a tempót, nyugalomra vágyom, pedig nem vagyok lusta.

2020. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom a multivitamint. Utolsó laborvizsgálatom kb 2 hete volt és minden rendben volt
2020. márc. 6. 07:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Megesz a kosz, éhen halsz, utcára kerülsz stb.

Ezen csak te tudsz változtatni, de valószínű, hogy még nem elèg kellemetlen a helyzet- hiszen akkor változtatnál rajta.

2020. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsennek barátnőid akik kirángatnának? Valami tuti érdekel, legyél spontán, nyiss a világ felé.. Ismerkedj legalább :)
2020. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hétvégén én eljárok bulizni, azzal nincs gond. Van baráti társaságom is.. A hétköznapokkal van gond
2020. márc. 6. 17:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindig megismerek új embereket.. Azzal nincsgond
2020. márc. 7. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!