Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem beteges ha valaki nem...

Nem beteges ha valaki nem vágyik társaságra bulizásra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szinte élvezi, amikor egyedül van. Mármint nála a kikapcsolódás az az , hogy túrázik valamerre egyedül, vagy makettezik, xboxozik stb. Legutóbb is egész hétvégén egy könyvet olvasott. És akármilyen jó buliba hívom nincs az a pénz hogy eljöjjön velem. Azt mondja, neki az bőven elég ha néha beülünk valami nyugis helyre iszogatni egyet. Pedig önbizalma is van meg csúnyának se mondható mégse használja ki az adottságait.



24/N


2020. márc. 6. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem beteges. Az a beteges, amikor valakinek olyan mélyen van a feje a seggében, hogy képtelen elképzelni, hogy nem mindenki vágyik ugyanarra, mint ő.
2020. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésed és a leírásod ellentmondásos. A kérdés szerint nem vágyik társaságra (sem, nem csak bulira..), lent pedig írod, hogy beülni valahova iszogatni van kedve - feltételezem nem egyedül. Tehát akkor mégis rendben van neki a társaság. Nem beteges. Akkor lehetne mondani, hogy beteges, ennyi leírás alapján ha teljesen elzárkózik minden társas érintkezéstől. Az is lehet, hogy te nem vagy képben vele, hogy mit mennyire használ ki, de mindegy is. Csak hogy ennyi leírásból nem lehet sokat kihozni.
2020. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó arc az ismerősöd. Én is szeretek egyedül lenni és nekem is hasonló hobbijaim vannak. Ha fizetnének se járnék bulikba, nem élvezem ezt a fajta szórakozást. Tényleg semmi jót nem látok benne. Szeretek a barátaimmal programokat szervezni, de inkább kis társaságban és csendesebb helyen.
2020. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A társaság nem egyenlő a bulival. A társaságot szereti (iszogatás) de a bulit nem. A bulik nem szeretete pedig egyáltalán nem beteges, nem tudom, honnan jött neked az ötlet :D Vagy az a baj hogy szabadideje nagy részét egyedül tölti? Vannak ilyen emberek, nem is kevesen. Introvertáltaknak hívják őket.
2020. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Sok eszed van 24 évesen...
2020. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is beteg vagyok. Nagyon szeretek olvasni és azt csak egyedül lehet. Jól érzem magam egyedül is. Vannak barátaim, mi is inkább beülünk valahova vagy valakinél, mint a buli. Az már nekünk unalmas.
2020. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vree ***** válasza:
100%
Uramisten, KÖNYVEKET olvas, meg edzi magát, és az érdemi társalgást kedveli, ahelyett, hogy nagy zajra szétinná az agyát! Ez valóban abnormális enber, sürgősen építsd le xD
2020. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
24 éves létedre nem találkoztál olyan fogalmakkal, mint introvertált, extrovertált?
2020. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még, nem azt mondom, hogy zavar, csak furcsa, hogy nő létemre se tudom meggyőzni akárhogy próbálkozok be nála. Meg mi abban a jobb, ha makettezik, minthogy velem és barátnőimmel bulizna. Múltkor elakart hívni magához, hogy forró csokizzunk és közbe segítenék neki valamelyik makett autója megépítésében. Az nekem kínzás, hogy egy jóképű pasival csak úgy ellegyek. Nem beszélve arról, ha olyan kedve van Frank Sinatrát vagy mit hallgat. És nem egy 60 éves emberről beszélünk hanem csak 30 de úgy csinálja mintha egy teljesen más világban élünk pedig könyörög 2020-at írunk.
2020. márc. 6. 18:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én is többre becsülöm az ilyen dolgokat és imádok egyedül lenni is. Az tölt fel.
2020. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!