Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról, akiket...

Mit gondoltok azokról, akiket egyáltalán nem érdekel az élsport?

Figyelt kérdés

Szokott mozogni, de ettől eltekintve egyetlen sport sem érdekli annyira, hogy annak fejleményeit kövesse.

Tehát nem néz semmilyen sportközvetítést, soha nem látogatott el egyetlen sporttal kapcsolatos rendezvényre (pl. focimeccsen sem volt soha).


Ezen felül pedig az olyan közkedvelt sportok szabályait sem ismeri, mint a futball, kézilabda vagy vízipóló (azt sem tudja, hogy az a les vagy mikor kell 11-est rúgni), utóbbi kettő tekintetében egyetlen sportolót sem tudna megnevezni.


Az is teljesen hidegen hagyja, ha jól szerepelnek hazája sportolói egy világ szintű megmérettetésben. Egyáltalán nem lesz lelkesebb, vagy érdeklődőbb ettől sem.


Az állam sportra szánt kiadásait pedig túlnyomó részt feleslegesnek tartja, az élsportot olyan területnek ítéli meg, amelyet nem lenne szabad támogatni.



2020. márc. 8. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Engem is csak a curling érdekel. :)
2020. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10 Esetleg érvelhetnél, mint a többiek. :)
2020. márc. 8. 12:49
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

# 8: Tudod egyáltalán, hogy miért kapják az egyházak a támogatást...??

Gyanítom, hogy életedben nem hallottál az ún. Vatikáni szerződésről!


Vagy esetleg szeretnéd, hogy az egyházaktól elvett összes vagyont juttassák vissza nekik - és akkor megszűnne a támogatás...?

Szerintem nem lenne ellenükre!

2020. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Semmit, én pl. semmilyen formában nem követem a zenei életet. Szó szerint csak az autóban szól a rádió és ennyi.
2020. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Engem abszolút hidegen hagy az egész élsport világ. Talán amit úgy megnézek az a Forma 1 meg a Nascar. Én bmxezek, úgy gondolom hogy ahoz sokkal nagyobb tehetség kell mint a labda kergetéshez ami ráadásul unalmas is. Egyszer próbáltam focit nézni az első 10 percben be aludtam.
2020. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen ezzel nagy probléma. Mindenkinek más az érdeklődési köre. Ha mondjuk semmivel nem foglalkozik az már rosszabb. Alap szinten persze valamennyire a műveltség része hogy az ember ismerje legalább a leghíresebb sportokat, a világ legnagyobbjait, a legjobb magyarokat. De nyilván nagyon sokan vannak akiknek meg más területeken nincsenek ilyen alap ismereteik.


Az élsport támogatását nyilván baromság lenne 100%-ban beszüntetni, de az teljesen érthető hogyha valaki szerint például a labdarúgás támogatása erősen eltúlzott mostanában. Oké, azt megértem és fontosnak tartom hogy legyen egy világszínvonalú nemzeti stadionunk, ráadásul az más tekintetben (pl koncertek) is termel bevételt. De a klubok támogatása például nem helyes út, ennek alapvetően piaci alapon kellene mennie. Ha nincsen elég ember aki megveszi a belépőt akkor ne legyen modern stadion a semmiből.

2020. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

Én pont ilyen vagyok, amit leírtál. :D


Kivéve, hogy az állami támogatást nem vonnám meg teljes mértékben a sporttól, bár a támogatás nagyobb részét inkább az egészségügynek vagy oktatásnak adnám.

2020. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24%

Minek érvelni ilyen idiòtaságra? Van akit erdekel van akit nem.

A krikett is nagyon nepszeru megsem tudod a szabályokat ugye ocsike?

2020. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudod a "élsport" sem a régi már. A jelen "élsportja" kizárólag a reklámokról szól, ill. arról, ahogyan adják-veszik az embereket a sportklubok, mint a disznót a piacon. De megnézheted a sporteszközök fejlődését is: milliókba kerül (a példa kedvéért) egy sportlövő puska, de megnézhetsz egy verseny ijat is, - köszönőviszonyban nincsen egyik sem a klasszikus fegyverrel, amivel attól művészet pontosan lőni, hogy nincs telekombinálva mindenféle segédeszközzel. Némelyiken már "fedélzeti számítógép" is van, - olyan túlzásokba estek a sportolók és a sportszer gyártók. Bohózat! Szponzorok, logók, szerződések, ki, kicsodát miért utál, illetve ki a felesége/férje. Nem érdekel. És ha ezért elítél valaki is, maradjon az ő problémája!
2020. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 nemaRendőrség ***** válasza:

"ill. arról, ahogyan adják-veszik az embereket a sportklubok"


Ez meg a másik. Kb az összes csapatban van valami feka, de minimum külföldi.


Egy helyi csapatban szerintem csak olyan emberek játszhassanak akik ott születtek, de minimum 10 éve ott élnek.

Dvtk-ban szerintem már nincs is nagyon Miskolci

2020. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!