Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged miben különböztettek...

Téged miben különböztettek meg legutoljára hátrányosan és mi volt a "vétked"?

Figyelt kérdés
Vétek alatt gondolok faji, nemi, vallási ... hovatartozásra.
2020. márc. 8. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Az volt a baj, hogy 40 éves férfi vagyok.
2020. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és hol, miben volt ez probléma hogy 40-es férfi vagy?
2020. márc. 8. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, ezért mindenki pátyolgatott a linenon és mindig a könnyű feladatokat kaptam. Úgy kellett kikönyörögnöm, hogy legközelebb én kapjam a keményebb szakmai részt, de megérte
2020. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Hát nemiből annyi, hogy mivel egy teljesen átlagos pasi vagyok ezért a nők emberszámba se vesznek.

Valamint bármi van, mindig nekik adnak igazat és őket védik, akkor is ha nincs igazuk, csak azért mert nőnek születtek szép pofival.

2020. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán tudom, hogy hányszor hitte azt egy férfi, hogy joga van az időmre, és társaságomra pusztán azért mert nő vagyok. #3hoz hasonlóan sok férfi elnyomásnak éli meg, ha nem kell a nőknek, hiszen olyan mértékben jogot formálnak a nőkre, amilyen mértékben egymásra sosem formálnának jogot (megszamlalhatatlanul sok barát nélküli férfi van, de panaszkodast csak arról fogsz hallani, hogy a nők nem veszik őket emberszamba, arról viszont hallgatnak, ha a többi férfi nem akar velük barátkozni)
2020. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Én nem azt mondtam, hogy ez elnyomás, vagy hogy "jogom" lenne bárkinek az idejére. Hanem hogy megfelelő státusz nélkül bármit mondasz, pl. egy vitában az süket fülekre talál, átnéznek rajtad mintha nem is léteznél. Persze ha pl. egy főnök mond valami baromságot őt bevédik, mert ő a főnök. Ugyanúgy ha egy szép nő mond bármilyen hülyeséget bevédik, mert ő nő és szép.


El vagy te tévedve, azt hiszed hogy pitizek meg követelőzök a nők figyelméért, pedig nagyon nem így van.

2020. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem kell véresen komolyan venni, de az új munkám során éreztem magam először "hátrányos helyzetűnek" a balkezességem miatt. :D

Monoton irodai munka, sokat kell gépelni, főleg számokat, és valahogy sehogy sem áll kézre a billentyűzet, a numerikus billentyűzetet sosem használtam, de most próbálom arra szoktatni magamat, mert kevesebbet kell mozgatni a kezemet, és gyorsabban tudnék dolgozni.

Ez legyen a legnagyobb problémám. :D

2020. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket
2020. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjú előtt, mert férfi voltam, és nőt akartak...
2020. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

A matek érettségi első része közepén a vizsga felügyelő odajött és leüvöltötte a fejem, hogy hogyan képzelem hogy nem írom a feladatot, azonnal álljak neki.

A dologhoz hozzá tartozik, hogy fel volt tüntetve a létszámot papíron, hogy SNIs vagyok, de az nem, hogy nagyothalló vagyok, nem pl tanulási nehézségekkel küzdő. Mondtam a nőnek, hogy már végeztem és ellenőriztem a feladatokat (húsz perc se kellett), erre kirohant (!) a teremből, berángatta az igazgatóhelyettest, hogy az rávegyen a dolgozat megírására. A helyettes szerencsére ismert, mondta hogy ne is foglalkozzak vele, az ő kedvéért lapozgassam azért, hogy a többiek legalább csendben tudjanak dolgozni.

(Az erős csoportba jártam matekból, és a vizsgaszituációban teljesen felpörgök és gyorsan dolgozom. Az érettségim ötös lett.)

2020. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!