Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged miben különböztettek...

Téged miben különböztettek meg legutoljára hátrányosan és mi volt a "vétked"?

Figyelt kérdés
Vétek alatt gondolok faji, nemi, vallási ... hovatartozásra.
2020. márc. 8. 15:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mostanában nem igazán, de amikor még kicsit voltam, zongora versenyekre jártam. Körülbelül 8 9 éves lehettem, amikor egy ilyen versenyen egy idősebb fiú, aki talán 15 16 éves volt, rám kiabált, hogy "mit bamulsz te cigány? Takarodj innen" pedig igazából én csak azért néztem, mert nagyon szép volt a ruhája, ugyanis ő néptánccal lépett fel. Ez eléggé megragadt:)
2020. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan megkülönböztetnek, mert felelősségtudattal szaporodom.
2020. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

A legrosszabb tulajdonságom az ügyetlenség minden fizikai jellegű dologban. Iskolában sokszor kiközösítettek, mert ügyetlen voltam tesiórán, ezért nem is szerettem játszani. Felnőttként beiratkoztam küzdősportra, ahol lenéztek, mert nem volt tapasztalatom. Nem értem, mindenkinél alap, hogy gyerekkora óta?

Első munkahelyen azért, mert sokadszorra sem tudtam megjavítani az állandóan rossz nyomtatót. A főztöm akkor is rossz, ha követem a receptet. Műszaki dolgokban reménytelen vagyok.


Egyébként amit az 5-ös válaszoló írt, azt én is sokszor tapasztaltam. Valójában inkább a férfiak nem veszik emberszámba a nőket, fel se merül bennük, hogy egy nőnek is van saját akarata. Mintha kötelességünk lenne mindenki közeledését fogadni, csak mert ők férfiak.

2020. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, emiatt napi szinten kapom, igazából nem is tekintem már történésnek, ha valaki ez alapján másképp kezel, ez az alapállapot.


Azon kívül... a szokásos "nincs saját gyereked úgyhogy semmihez se értesz, ku$$olj" megjegyzést kaptam nemrég, amit imádnak a butábbak észérvek helyett felhozni.

2020. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Külföldi munkánál, mert magyar vagyok.
2020. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!