Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utál, miért próbál a...

Ha utál, miért próbál a közelembe férkőzni?

Figyelt kérdés

Egy csajról van szó. Évek óta nagyon utáljuk egymást, de tényleg annyira, hogy egymásra sem bírunk nézni. Volt pár balhénk is régebben. Mostanában észre vettem, hogy próbál valahogy a közelembe férkőzni és közelebb kerülni hozzám. Próbál a barátaimmal barátkozni, a szüleimmel, a testveremmel. Már konkrétan a lakasunkra is feljott egyszer, amikor nem voltam itthon. A barátaim képeit velem bereagalja, vagy éppen válaszol is rá. Mégis miért csinálja ezt? Tényleg eléggé zavar, de lehet, hogy csak paranoias vagyok?barra is gondoltam, hogy csak gunybol, vagy kíváncsi. Ezelőtt egymás szemébe mondtuk, hogy mennyire utaljuk egymást, tényleg nem bírtuk egy légtérben meglenni, de most mégis úgy érzem mintha furakodna az életembe, hozzám.

22/N



2020. márc. 8. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki ha szimpatizál a másikkal, akkor azt ellenszenvvel fejezi ki, ez az egyik lehetőség. Egyébként ha próbál közeledni, meg keres is, akkor nem ellenszenves, nem mutatja hogy nem kedvel?
2020. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy rájött, hogy nem is utál, és szeretné helyrehozni a dolgot, vagy ármánykodni akar, és ahhoz infókat szerezni rólad.

Minden esetre légy óvatos vele.

2020. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!