Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálok lányként minden...

Miért utálok lányként minden nőt aki a közelembe jön?

Figyelt kérdés

Szerintetek baj,hogy "utálom" a nőket?


Nagyon régóta ha egy lány a közelembe jön automatikusan odébb megyek, nem akarom,hogy egy nő hozzám szóljon. A női ismerőseim pedig nem érhetnek hozzám, mert nem tudom elviselni. Nagyon nehéz,taszítonak érzem ha a saját nemem megérint esetleg megölelne, megpuszilna pl köszönéskor. Próbálom kerülni az ilyen számomra kínos helyzeteket és kitérni.


Nem szeretem ha lányok vesznek körül, már kiskoromban is ellenszenvesek voltak nekem és sokat bántottak alsó tagozatos koromban, mert lúzer voltam és zárkozótt, szamár padban ültem, nem ment a tanulás sem, gyengén teljesítettem és mindenért leszóltak. De nem gondolom,hogy emiatt utasítanak el.


Már gondolkodtam azon is,hogy szakemberhez fordulok, nem értemi miért van ez. De sokszor nagy indulat van bennem, belső düh, ellenszenv amit nem mutatok ki soha, de nem megyek nőkkel sehova, ha idegeneket látok és csak annyit hallok,hogy hangosan csipogó hangon nevetnek és "sikongatós" hangot adnak ki, kiráz tőlük a hideg, sokkal krtikusabb vagyok, úgy érzem senkivel sem tudnék jóban lenni. Mert nem értenének, nem kedvelnének soha és sajnos képtelen vagyok arra,hogy egy lánnyal hosszan beszélgessek. Idegesít a hangja, minden nőies mozdulat, és nem szeretem ha közel állnak hozzàm, mert nincs elég terem. Az intimszférámba hatolnak sokszor, nekem a 15 lépes távolság kell. A meló helyemen volt egy lány aki folyamatosan érdeklödő volt, kedves, aranyos, de nem akartam,hogy az legyen, arra vàgytam,hogy hagyjon békén, ne bántson, ne beszéljen rólam senkinek, ne én legyek a téma, ne jöjjön közel hozzám.


NEM AKAROK SOHA barátnőket. Ez baj?


A férfiakkal nincsen bajom és hiszek a férfi nő közötti barátságban is, amit nem részleteznék most, mert megoszlanak a vélemények, mindenki mást gondol erről, de kb nagy %-a càfolná.


A férfiak közelebb jöhetnek, a véletlen érintéssel nincsen baj. Nem idegesítenek, nincsen gond. Minden természetes és no probléma. De a nők...menekülök minden lány elől.


Szeretnék fiú barátokat, csak nehéz talàlni, mert van akinek más célja van. Párkapcsolatom meg volt, de nem akarok soha, mert az csak bonyolult, egyszer úgy is mindennek vége lesz én pedig senkinek se lennék elég, nem szeretem azt sem,ha valamiben korlátoznak, szabályokat állítanak fel, féltékenykednek, birtoklóak, mindent illik megosztani azzal aki a társunk, pàrunk, de erre nem lennék képes, mert félnék,hogy nem tudok megfelelni az elvárásoknak, a szextől is nagyon félek és senki rám sem nézne, mert àtlagos vagyok, nem valami szép, a tudásom meg kevés és nem vagyok valami okos lány, sosem voltam jó semmiben, nincsenek barátaim, nincsen múltam, nem tudok miről beszélni, tapasztalataim sincsenek, semmi. Csak pàr barátot akarnék vagy 1-et. De ez csak férfi lehetne.


Szerintetek mi lehet a baj velem? Tudom,hogy beteg vagyok, nem valami okos, és olyan mintha gyerek lennék még, de nem megy a fogalmazàs sem, nem tudok összerakni pár értelmes mondatot sem. Pedig fejlesztem magamat és tanulok sokat. Van esélyem olyan embert talàlni aki elfogad? Ha igen, szerintetek hol? És melyik korosztàly célozzam meg? Nem megy a barátkozàs, bàtortalan vagyok és lúzer alkat, külsőre is átlagos nagyon, tehát tényleg csak barátot akarok majd egyszer. A koromat csak privátban írom meg.


L


2017. jún. 21. 00:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elírtam párkapcsolatom sem volt még soha.
2017. jún. 21. 00:41
 2/13 A kérdező kommentje:

Meg akikkel beszélgettem is (lànyok) az rossz volt nekem. Felnőtt emberek, de kb másról sem beszéltek csak a férfiakról, szexről és kibeszélték a női ismerősöket akiket nem ismertem, azt sem tudtam miről van szó, az is unalmas volt,hogy az alkohol,bulik,szex a fő téma és minden jóképűbb férfi után kitekerték a nyakukat és nem értettem miért ezek a témák érdeklik csak őket. Ha valami komolyabb dologról beszéltem vagy más stílusban akkor megkaptam,hogy úgy beszélek mint valami film színész és olyan nagy szavakat hasznàlok, elvont furcsa figura vagyok. Pedig nem!


Míg ha egy férfival beszélgettem ott mást tapasztaltam. Hamarabb megnyíltam ha nehezen is, de jobban ment. Bármilyen témát felvetettünk arról tudtunk beszélni, nem tettek megjegyezéseket, és érdekelt amit mondtak. Fiúsabb lány vagyok, minden érdekel, de a smink, bulik,pia nem igazán. Inkább a motorok, filmek, könyvek, állatok, játékok, pszichológia, zene, a férfiak gondolatai, róluk szoktam olvasni a neten a férfi agyról, műkődésükről, hogy ők milyenek lehetnek, szeretem az akció filmeket, a vagányabb, lazább stílust kedvelem, de azért tudok lányos lenni és nem vagyok fiús kinézetre!!

2017. jún. 21. 00:52
 3/13 A kérdező kommentje:
És hetero vagyok!!!! A férfiak érdekelnek!! Nem a nők! Ez gondolom egyértelmű lett........
2017. jún. 21. 00:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baj. Mármint szerintem nem normális az, aki akármilyen nemű, és akármilyen neműekkel nem jön ki.
2017. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy baj. De nem akarok soha nők közelébe menni sem. Akkor sem ha régebb óta ismerem, kerülöm őket, "félek" is tőlük, nem tudom pontosan miért. A lényeg,hogy undorodom a nőktől. Külön jeleztem a munkahelyemen, hogy nem kérek puszit, kéz fogàst senkitől. Mert páran bemutatkoztak és kirázott a hideg, feszült és belül mogorva, ellenséges voltam amikor nő fogott velem kezet és köszönt. Nehezen viseltem el az érintést. Aztán furcsán néztek rám páran amiért kértem,hogy nem kell kézfogàs,puszi, mert nem szeretem ezt!! Egy férfi kollégàm mondta,hogy ez fura volt, làtta rajtam,hogy nem tetszett amikor az egyik làny mellettem állt meg és kb hozzám ért a fél karjàval, éreztem a pacsuli illatát is ami irritált.

De a férfi kollégáim nem bántanak, kedvesebbek is picit, a nők még a melóhelyen is veszekednek, pletykálnak, mindig benem àll a szájuk.

2017. jún. 21. 01:10
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Saját frusztráciodat vetited másokra

Ha magadat nem tudod elfogadni/szeretni, evidens hogy akkor másokat(plane akik hozzád hasonlok)sem.

Ez ilyen.

2017. jún. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a viselkedésnek oka van, nem beszéltél anyukádról, vagy a női gyerekkori ismerőseidről, hogyan viselkedtek Veled.

Bár lehet olyan is, amikor még nagyon pici voltál, akkor ért valamilyen sérelem. És nem emlékszel rá.

Mindenképp pszichológussal kellene ezt megbeszélned, általában a nők kedvesek a saját nemükön belül másokhoz, persze másokhoz is, pont tőlük nem kellene tartanod.

Vannak nők, akik a férfiakkal vannak ugyanígy.

2017. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én már rég elmentem volna pszichológushoz. A normális az lenne, hogy megismered az embereket, és az alapján ítéled meg őket, nem ovis szinten, hogy akinek puncija van, az goni, de a kuki jöhet.
2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg valami múltban gyökerező probléma lehet, rossz tapasztalatok. Engem fiúk piszkáltak nagyon sokat azzal, hogy mennyire kövér vagyok (ezzel kapcsolatban, hogy most már nem vagyok az, mégis megmaradt bennem a kövér lány érzet, szóval én is a múltbéli bántások hatásában élek bizonyos értelemben, és tudom, hogy mennyire nehéz elhinni, hogy lehet másképp is) és egy ideig nekem is valahogy minden fiú ellenségnek tűnt, mindig azt gondoltam, hogy nem tetszenék nekik, és a vékony, formás lányokra a mai napig irigy vagyok, habár egy halom pozitív visszajelzést kaptam már.

Mindenképp érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, mert ezzel csak a saját a társadalomban való elhelyezkedésedet nehezíted meg, és kizársz olyan embereket, akikkel hogyha mondjuk férfiak lennének, tök jól kijönnél. Az is rendben van, hogyha férfiasabb a gondolkodásod, ez sok mindenkinek tetszhet.

Amúgy megértem, hogy idegesít a viháncolás, engem is szokott, habár néha engem is elvisz a hév, de azért nem tartom magam kibírhatatlannak, mert egy csomó komoly dologról is lehet velem beszélgetni, pedig teljesen nőies vagyok, magassarkú, tipikusan lányos ruhák (high waist farmer, crop top, body, szoknya, néha rayon ing), és olyan érdekes számomra, hogy én például idegesítenélek.

Ez tényleg valahol nagyon mélyen gyökerezhet, de szerintem te is boldogabb lennél, hogyha nem undorodnál az utcán sétálók felétől, a munkahelyeden is megkönnyítené a kapcsolatteremtést, meg úgy en bloc mindent. Szóval szerintem érdemes lenne megpróbálni kezdeni valamit.

2017. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"hangosan csipogó hangon nevetnek és "sikongatós" hangot adnak ki, kiráz tőlük a hideg"


ez nőfóbia nélkül is rohadt idegesítő


amúgy tényleg pszichiáter kell minél hamarabb mert a fóbiából nem egy év kigyógyulni

2017. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!