Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar senki a közelem...

Miért nem akar senki a közelembe lenni?

Figyelt kérdés
Egy ideje már azt érzem és látom is hogy senki nem akar a közelembe lenni,beszélgetni,eljárkálni erre arra semmi.ahogy látom lassan a saját családom is ugyanigy lesz velem.nem tudom miért van ez.pedig nem csinálok semmi olyat velük ami miatt egyedül kell hagyniuk.volt pár haverom de azok egyik napról a másikra eltüntek mellőllem.bárhogy próbálok barátkozni nem tudok mert mindenki pár mondat után lelép.

2017. okt. 7. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy Fiu vagyok
2017. okt. 7. 23:18
 2/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
A csalás téma nehezebb kérdés, de az hogy az emberek ilyenek ott nem biztos veled van a baj...az emberek egy része roppant felületes, és csak akkor szeretik éreztetni, hogy valaki "fontos", ha önös érdekük van benne....
2017. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
család téma...elírtam...
2017. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, van egy mondás, ami szerintem nem csak egy mondás hanem igaz is !

Így szól ! Ha el szeretnéd veszíteni a "barátaidat" nem kel mást tenned , csak őszintének lenned hozzájuk.

Próbáld ki azt , hogy nem vagy őszinte a "barátokhoz" hanem az őszinteség helyett mindig azt mond amit ők éppen hallani szeretnének. Pl.: Én vagyok a haverod és most én kérdezek, oké? Na akkor kezdjük : szerinted elmenjek holnap pecázni. Neked azt kell mondanod, hogy igen! Sőt , még hozzá is teheted, hogy szerinted azért menjek holnap és ne holnapután, mert ..... Pl. holnap telihold lesz és ilyenkor jobban harapnak a halak. Megint én kérdezek: szerinted a puma cipőt vagy a Nike vegyem meg? Erre te , hát persze, hogy a Pumát! azért a pumát mert ...

Na szóval mindig azt mond ha kérdeznek tőled , amit elsőnek mondott a kérdező ! Mert amit elsőre mondott azt ő már 99 % -ban el is döntötte, hogy elmegy pecázni, hogy a puma cipőt fogja megvenni, és nem azért tette fel neked a kérdést, hogy te őszintén válaszolj neki, hanem azért, hogy őt meg erősítsd az általa már eldöntött dologban. Érted ! Az emberek nagy többsége nem a te őszinte véleményedre kíváncsi , hanem csak egy megerősítésre egy helyeslésre van szüksége. Sajnos ez a valóság!

Képzeld csak el azt a szitut , amikor egy csaj azt kérdezné tőled, hogy szép-e az ő körme,frizurája,ruhája,stb. Erre te azt mondanád, hogy nem szép , hanem csúnya ez a szín, ez a modell,stb.

Ja és vigyáz akkor is amikor valaki azt mondja neked, hogy Pl. hú de jó a cipőd ! Erre a megjegyzésre még véletlenül se legyél őszinte és ne mond azt , hogy - tudom azért vettem , mert nagyon kényelmes és jól áll neked. Ezt nem mondhatod , mert bunkónak fognak nézni, pedig csak őszinte voltál. Mond azt inkább, hogy hát nem is tudom miért vettem meg , de mindegy is most már ez van ezt kell szeretni. Ha ezt mondod , ezt az útóbbit , akkor az tetszeni fog neki, nekik, mert kiélik a kárörvendőségüket, mert amúgy irigykedésből mondta csak azt , hogy jó a cipőd, nem azért, hogy őszintén elismerjen téged és a cipődet.

A lényeget leírtam. Teszteld le az embereket és meg fogod tapasztalni , hogy igazat írtam , mondtam.

2017. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4#!Milyen igazad van! Tényleg így működik!
2017. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!