Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem kedvel miért csinálja ezt?

Ha nem kedvel miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki a barátom munkatársa és nyilvánvalóan ki nem álhat engem. Ezt többek között onnan is tudom, hogy voltunk együtt nyaralni 2 éve és kicsit többet ivott a kelleténél és hosszasan ecsetelte nekem, hogy mennyire nem kedveli a hozzám hasonló lányokat. Nekem ezzel nem is volt bajom, nem kötelező kedvelni, de többet nem is kerestem a társaságat, mondjuk előtte is csak a közös barátok (barátom kollégái) miatt találkoztunk. Viszont minden egyes képet, amit megosztok a barátommal beimádja, amit egyszerűen nem értek. Ha a barátom egyedül tölt fel képet azt max. lájkolja, az enyémet nem is szokta, de a közösöket mindig szivezi. Rajta kívül csak nagyon közeli barátok és családtagok szokták és én is csak olyanoknak, akit nagyon kedvelek. Nem ez életem problémája mielőtt valaki belekötne, de tényleg nem értem miért csinálja. Lehet túlgondolom, de már az is eszembe jutott, hogy ezt ilyen "gúnyos reakciónak" szánja, mert más ok nem jut eszembe, amiért valaki beimádja olyan ember képet, akit egyébként egyenesen utál. Nektek mi a véleményetek?
2020. márc. 9. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2020. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!