Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi baja van sokaknak...

Mégis mi baja van sokaknak azzal, hogy az emberek sokat használják az okostelefonjukat?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy időgép, szívesen visszaküldeném azokat akik ellene vannak a sötét 2000-es évek elejére, amikor gyerek votam. Rögtön megtapasztalnák, hogy most sokkal könnyebb az élet, mint akkor volt, hála ezeknek a készülékeknek.

2020. márc. 11. 08:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem az élet könnyebbségéről van szó, hanem arról, ahogy használják mindig minden helyzetben.
2020. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha a 2000-s évek elején voltál gyerek, akkor még most is az vagy. Az én gyerekkoromba nem voot meg mobil, csak alt. suliban nokia 3310-es, az alkalmazottaimnak meg volt. Inkább nem jellemzem őket milyen ostobák
2020. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
"sötét 2000-es évek elejére" :D, én sem bagyok még öreg, és a "feketéllő 90-es években" voltam gyerek. Sokkal jobb volt még az is, de én a nagyszüleimet irigyeltem mindig, akik a 20 század elején voltak gyerekek:)
2020. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

#2, csak szólok, 2020 van. Ha a kérdező 2005-ben mondjuk 15 éves gyerek volt, akkor most 30 éves...


Kérdező, igazad van, hogy egy telefont lehet jól használni, de lehet rosszul is. Használhatod úgy folyamatosan a telefonod, hogy mindig valami értelmeset csinálsz: reggel megnézed az időjárást, azután a telefonnal navigálsz, időben értesülsz a járatkimaradásokról, késésekről, a metrón nyelvet tanulsz, a telefonnal tartod nyilván a rugalmas munkaidőd, lefényképezed a hirdetményt/névjegykártyát stb., így gyorsabban készítesz munka közben feljegyzéseket, vacsorafőzéskor azon nézed a receptet stb.


Meg lehet úgy is, hogy egész nap cicás videókat nézel, vagy sms-ezel vezetés közben, vagy nekimész másoknak az utcán mert a telefonra figyelsz.

2020. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
nem hinnem hogy a 2000 evek elejen 15 eves lett volna, mint 90-es evekben született, sosem hasznalnam ugy, hogy a 2000es evek elejn voltam gyerek, mert nem.
2020. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lazy Lover ***** válasza:
36%
Mert elveszett az emberi kommunikáció miatta
2020. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Mert a telekommunikáció megfelelően kiegyensúlyozottan használva hasznos, de ész nélkül függeni rajta méreg.
2020. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Akkor én nyertem. A 70-80-as években voltam gyerek. Szombaton suli, pult alól banán, autóra évtizedes várakozás, vezetékes telefon orvosoknak és néhány csókosnak.

Na tudjátok ki gondol nosztalgiával arra a nyomorra.

Nagyon jó, hogy ide jutott a világ. Árubőség, utazási lehetőségek, gyors információ áramlás.

Kérdező: van egy csomó elégedetlen nyomorék, vén hülye (már a saját 50-es korosztályom is) aki beleköt mindenbe. Közben meg ők is nyomják zombiba.

Nézd meg mit garázdálkodnak a közösségi médiában.

De megszólni a fiatalt az nagyon megy.

2020. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

"Ha a 2000-s évek elején voltál gyerek, akkor még most is az vagy"

Mi van? :DD

2000-ben kezdtem az általános sulit, nem nehéz kiszámolni, hogy most 26 vagyok, az hol gyerek? :D



Kérdező:

Azért, mert sokan hülyén használják és teljesen belezombulnak.


Meg igen, sokan túlreagálják és életképtelennek neveznek, ha telefonos gps & google maps kombóval próbálsz odatalálni egy új helyre, nem pedig papírtérképpel & nyomolvasással.

Meg sokaknál valamiért az van meg, hogy okostelefon = facebook, ha a kezedben van akkor biztos facebookozol... (ezeket én se értem)

2020. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: attól, hogy 26 vagy, meg ostoba gyerekes, aki egy mondatot nem tudsz értelmezni :) gratula
2020. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!