Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves túlsúlyosak, mennyire...

Kedves túlsúlyosak, mennyire fáradtok el?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, 184 centi, 110 kiló. Nem vagyok szétfolyva, izom is van, de testes vagyok, túlsúlyos. Volt egy fekvőbetegségem is, jól le is gyengültem. A lényeg, h ha jövök- megyek, akkor már délre el vagyok fáradva. Mások hogy vannak, hogy bírják? Személyes tapasztalatokat várok. Nem kell kamuzni, arc és név nêlkül megy. Köszönöm!

#fáradtság #túlsúly #fizikai-aktivitás
2020. márc. 12. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Ne finomkodjunk, dagi vagy, edzetlen es oregszel … egyenes út vezet valami sziv es errendszeri problema iranyaba. Nem viccelek, nekem 49 evesen jott az elso infarktus (pedig rendszeresen sportoltam).


Odakellene figyelni jobban a kajalasra, a pihenoido eltoltesere, a karos szenvedelyekre … kamtyolni viszont lehet :) (de ki akar egy cupakkal?)


Minden rajtad mulik!

2020. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Sok hülye sportos nyomorék4

A vékony 60 kilós rokonom halt meg 60 évesen szívrohamban, a cukorbeteg, túlsúlyos meg jóval tovább élt!

2020. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!