Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érsekel ennyire a...

Miért érsekel ennyire a gonoszság?

Figyelt kérdés

NEM vonz, hanem érdekel. Pszichopaták, szociopaták, érzelemmentesség, manipuláció, korrupció, irányítás a háttérből, az effélék nagyon megfogtak és felkeltették az érdeklődésem.


Általánosságban lehet ennek lelki háttere?



2020. márc. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyél kriminálpszichológus.

Esetleg ismertél ilyen embert?


Engem a pszichopaták érdekelnek, de azért, mert egy közeli ismerősömről derült ki, hogy az.

2020. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mint téma érdekel, nem szeretnék ezzel foglalkozni. Nem ismertem nagyon ilyet, de én kipróbálnám mit érez egy pszichopata. A nem vonz arra vonatkozik hogy nem tennék olyanokat mint ők de érdekelne milyen olyannak lenni.
2020. márc. 13. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maga az érzelmi oldala foglalkoztat: miképpen történnek az interakciók és a manipulálás, hogyan alakulnak úgy emberi kapcsolatok, ahogy.
2020. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de a korrupcuón kívül a többi neked miért számít gonosznak?
2020. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rá van mondva. Van aki gonoszul hasznalja, van aki nem. Ment a zöld. De nem árt akkor idézőjelbe tenni.
2020. márc. 13. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt a gyerekkorod, a szülő-gyerek kapcsolata, az alapszemélyiséged milyen, mit engedett/nem engedett meg a szülő? Összetett dolgoktól függ ez az egész.
2020. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!