Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekből miért veszett...

Az emberekből miért veszett ki ennyire a humorérzék?

Figyelt kérdés

Regebben, pár évvel ezelőtt, ha itt a gyakorin valaki félreérthetően fogalmazott meg egy kérdést, vagy a téma adta magát, időnként hihetetlen vicces benyögések születtek. Volt, hogy én se birtam megállni egy-egy ilyet. És itt most nem az öncélú trollkodásra gondolok, hanem szellemes, jópofa beszólásokra. Amikor valaki ilyet irt, azt sokszor maga a kérdező is, a többi válaszoló is dijazta, mentek az őszinte visszajelzések, hogy ütött a poén...


Manapság azt látom, hogy mikor akár más, akár én benyögök valami szellemeset, senki semmit nem reagál rá.


Ennyire kiveszett az emberekből a jófajta humorérzék? Szimplán érdektelenek lettek, vagy már értelm, szóviccnek, értelmileg nem képesek felfogni a mai fiatalok, ha valamit élcnek, vicces utalásnak, poénnak szántak, és egyszerűen nem értik?


Nem értem... Fura.


2020. márc. 13. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem reagálnak rá, de attól még viccesenk találják.
2020. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*bocs, úgy döntött a gépem, hogy pár szót átdob egy kicsit arrébb... azért remélem, érthető a szöveg...
2020. márc. 13. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen humorérzék?
2020. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akár az ilyen ironikus is :)
2020. márc. 13. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, ha tetszik, odaírom, hogy xx százalékos ez jó volt meg hasonlók. Csak az meg nyalizásnak tűnik.
2020. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
Mert a mai emberek csak azon röhögnek ami baromság...morbid vicceken amik egy normális ember számára rohadtul nem vicces
2020. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az oldalból kár kiindulni.


Pár éve még látogatták értelmes emberek is az oldalt, manapság meg 10-ből 6-7 kérdés ugyanattól a pár kamu kérdezőtől származik akik naponta írnak több felhasználóról több kérdést, mindig beakad náluk egy téma és arról írnak. Ha épp kék az ég akkor arról tesznek fel 10 percenként egy kérdést.

2020. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Én külön kommentet nem szánok az ilyenekre, nem offolok és egyébként is feleslegesnek tartom. Tőlem egy zöld kezet szoktak kapni, akik igazán jót írtak. A közepes és gyenge poénok pedig semmit.
2020. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!