Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan húzhatnám meg magam...

Hogyan húzhatnám meg magam minél jobban?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint elvetem a sulykot a viselkedésemmel. Egy egyszerű melós vagyok, semmi extra, átlag fizetés. Zárkózott, visszahúzódó vagyok, nem vagyok népszerű, szinte senki sem ismer! A viselkedésem nagy részét apámtól és a bátyámtól vettem át akik menők és népszerűek. Pl ha bemegyek valahova, mondjuk a boltba, akkor jó hangosan köszönök. Vagy ha megyek el a konditeremből hangosan beköszönök a pultosoknak akik nem is ismernek engem amúgy! Vagy amikor a kardioterembe megyek ott is hangosan köszönök az ott lévőknek. Munkahelyemen is mindenkinek mosolyogva, hangosan köszönök, legyen az bárki.

Barátnőm szerint a viselkedésem olyan mintha valami celeb lennék vagy híres ember akinek a köszöngetése érdekel valakit is. A munkahelyemen lehet ebből károm szerinte, mert a főnökség hiheti azt, hogy velük egy szinten képzelem magamat! Mindenki tegeződik nálunk, ezt direkt kérte a cég tulajdonosa, de a párom szerint ez nem azt jelenti, hogy szemkontaktussal, nagy önbizalommal, mosolyogva kéne a vezérigazgatót üdvözölnöm. Elvileg tudnom kéne hol a helyem és félig meddig meghúzni magamat, ahogy mások is! Állítólag amikor egyszer igazoltattak a rendőrök, akkor is úgy Jó napot kívánokoztam, mintha a felettesük lennék vagy a kollégájuk. Pedig a barátnőm szerint meg kéne tanulnom, hogy kuss a nevem, mert még bajba kerülök egyszer.


2020. márc. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem vagy zárkózott. :) A barátnőd ne akarjon megváltoztatni, ilyen vagy, fogadjon el, vagy álljon arrébb.
2020. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ő a zárkózott és visszahúzódó ezek szerint. Mivel ő ezeket az alapvető dolgokat nem tenné meg, és mivel ő félne ezeket megtenni, téged is próbál eltántorítani ezektől a dolgoktól.


Nem kell meghúznod magad egy percig sem emiatt. Más lenne az, ha beszólogatnál, belekötnél emberekbe. De ez semmiség amit mondtál...

2020. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi baj szerintem :) Én is hasonló vagyok,bár még nem kaptam rá megjegyzést.

19L

2020. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
100%

Jól értem hogy most azzal van a baj hogy köszönsz? XD Okay én pl furcsállom azt hogy köszöngetnek a lépcsőházban olyanok akiket sosem láttam csak mert ugyanott lakunk.. XD

De most arról van szó, hogy látásból ismersz embereket mert oda jársz edzeni, ott dolgozol stb. Boltban és hasonló helyeken ha bemész meg alapból köszönsz nem? :D


Igen az igazgatót vagy az akárkit zavarni fogja, hogy köszöntél neki és nem a földön csúszva imádkoztál hozzá. Jaj már...


Nem kell mindenkivel bratyiznod ahhoz, hogy köszönj embereknek. XD Barátnőd ezt mégis minek kapcsán hozta fel?


Btw a sün mit csinál? Megbirságol hivatalos feladatot ellátó személy elleni köszönésért? XD XD

2020. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neki kene valtoznia. O se fog, te se tedd.

Rendes hangerovel tovabbra is koszonj, az a bunko, aki nem. Ne motyogva, hatarozottan, de persze ne kulon hangosan. Ezek alapjan nem tudom, valoban hangos volnal-e, vagy csak a baratnod minden megnyilvanulast annak talal.

2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!