Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt ilyen bunkó a csaj?

Miért volt ilyen bunkó a csaj?

Figyelt kérdés

Fel szerettem volna váltani egy ezrest apróra és a Ecseri útnál leszállt a pótlóról egy elég szép,csinos lány,olyan 14-16 éves lehetett. Két barátnőjével volt tök normálisan beszélgetett meg nevetgélt velük,nagyon kedves mosolya volt. Aztán elköszönt tőlük és megölelte őket. Rajta kívűl elég furcsa alakok voltak ott,ezért amikor elindult felém megkérdeztem tőle hogy:"bocsi kérdezhetek valamit". Erre rám nézett és tök szárazon azt mondta hogy:"nem kösz"

Aztán tovább ment. Miért volt ilyen bunkó? Amikor olyan kedvesen is tud mosolyogni mint a barátaira? A kinézetemmel nincs semmi baj nem hiszem hogy az lett volna a baja. Beképzelt lenne?



2020. márc. 14. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert azt gondolta, hogy tarhálni akarod vagy valami. Nagyon sok ember már eleve így közelít a másikhoz, hogy az "csak rosszat akar tőlem", pedig ez nagyon nagy gond, mert ha valóban nagy segítségre lenne a másiknak szüksége, akkor mi lenne?
2020. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert így kéregetni szoktak.
2020. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is azt hitte hogy valamit kérni akarsz pl. pénzt. Tele van az aluljáró kétes elemekkel, honnan tudhatta volna, hogy normális srác vagy 😀
2020. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"mert ha valóban nagy segítségre lenne a másiknak szüksége"

- kkor kérné a segítséget, nem pedig kérdené, hogy kérdezhet-e valamit.

.

Miért tartod bunkónak?

Nem elhajtott a halál hímvesszejére, hanem a kérdésedre válaszolt, tudatta, nem kiváncsi, mit akarsz kérdezni.

2020. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem itt inkább a reakcióidővel is lehetett gond...


Talán azt kellett volna megkérdezni, hogy: néhány percre végighallgatnál? Elképzelhető, hogy nagyon sietett valahova.


De ha visszagondolok 8 és 12 éves korom idejére (nagyon-nagyon régen volt az már!) ÉN SEM BÍRTAM, HOGY AZ ÖSSZES FIÚ RÁM AKART MÁSZNI AZ ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN.


Ui: ezt nem dicsekedésnek szántam - inkább keserűséggel töltött el az érzés hosszú éveken át, hogy hagyjanak békén, mert még nagyon gyerek vagyok!

2020. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, hogy miért random emberekkel akarod felváltatni a pénzed, ahelyett, hogy bemennél egy üzletbe. Amúgy én biztos nem váltanám fel így senkinek, gyakran próbálkoznak így hamis pénzzel.



“Amikor olyan kedvesen is tud mosolyogni mint a barátaira?”

Idegen vagy neki. Miért is kellett volna mosolyognia rád vagy kedveskednie?

2020. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Előttem már leírták a lényeget, de miért random emberekkel szerettetnéd felváltani a pénzed, ahelyett, hogy bemész egy üzletbe?


Azért ne legyen már meglepő, hogy nem úgy viselkedik veled, egy idegennel, mint a barátaival, akiket ismer és szeret.

2020. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk mert egy 30 eves cukros bacsi vagy
2020. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
néhány percre végighallgatnál megldás még rosszabb, szektások nyitnak így...
2020. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 hogy jöttél rá?😃
2020. márc. 14. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!