Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt ilyen bunkó a csaj?

Miért volt ilyen bunkó a csaj?

Figyelt kérdés

Fel szerettem volna váltani egy ezrest apróra és a Ecseri útnál leszállt a pótlóról egy elég szép,csinos lány,olyan 14-16 éves lehetett. Két barátnőjével volt tök normálisan beszélgetett meg nevetgélt velük,nagyon kedves mosolya volt. Aztán elköszönt tőlük és megölelte őket. Rajta kívűl elég furcsa alakok voltak ott,ezért amikor elindult felém megkérdeztem tőle hogy:"bocsi kérdezhetek valamit". Erre rám nézett és tök szárazon azt mondta hogy:"nem kösz"

Aztán tovább ment. Miért volt ilyen bunkó? Amikor olyan kedvesen is tud mosolyogni mint a barátaira? A kinézetemmel nincs semmi baj nem hiszem hogy az lett volna a baja. Beképzelt lenne?



2020. márc. 14. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha egy idegen odajönne hozzám random, hogy váltsam fel a pénzét, biztos nem tenném. Mi a garancia, hogy a mai világban nem rabol ki? Ha nagyon pénzt szeretnél váltani inkább boltban próbálkozz az eladóknál.
2020. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mit akartál kérdezni?
2020. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaj de butus vagyok, a pénz igen.. szerintem rögtön a témára kellett volna térned, de szerintem akkor se segített volna.
2020. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem hasonló módon akartak elvinni... Egy férfi. Akkor lehettem 19, aztán elvitt magával egy ideig, én pedig alig tudtam megmenekülni, ezekután senkinek nem állok meg, sajnos ez bennem maradt.

Nem tudhatod min ment keresztül.

23/L

2020. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!